نحوه تماشای ایالت جورجیا در مقابل جورجیا جنوبی: پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA در روز شنبه


در سه ماهه اول

عقاب های جنوبی جورجیا در راه هستند ، اما به نظر نمی رسد که ساییده شوند. بعد از یک چهارم هیچ تیمی بازی نداشت ، اما جورجیا ساوت با نتیجه 7-3 برتری مقابل تیم ایالت جورجیا داشت.

Eagles توسط QB Shai Werts هدایت می شود که تاکنون ضربه سریع زده است.

کی بازی میکنه

Georgia South @ State Georgia

سوابق فعلی: South Georgia 6-3؛ جورجیا 4-4

چه باید دانست

پلنگ های ایالتی در جورجیا پس از یک سفر بازگشت به خانه خود بازمی گردند. Panthers و Southern Eagles جورجیا ظهر روز شنبه در ورزشگاه سنترپ پارک در نبرد کمربند آفتاب به مصاف هم می روند. ایالت جورجیا پس از پیروزی هنوز باید در ارتفاع بالا حرکت کند ، در حالی که جورجیا جنوب به دنبال حق کشتی خواهد بود.

هفته گذشته ، ایالت جورجیا به دور محافل جاگواری در آلابامای جنوبی حلقه زد ، و حیاط اضافی (556 یارد در مقابل 324 یارد) نتیجه داد. جورجیا برابر آلابامای جنوبی از یک پیروزی 31-14 راحت برخوردار شد. RB Tucker Greg از جورجیا یکی از بازیکنان فعال این تیم بود که با سه ضربه سریع مواجه شد.

دفاع پانترز نیز حضور داشت زیرا خط حمله جگوارها را برای اخراج QB دزموند تروتر در مجموع هفت بار به هم زد. این بالابر سنگین توسط LB Jordan Strachan و DE Hardrick Willis انجام شد که هر کدام دو کیسه جمع کردند.

در همین حال ، عقاب ها هفته گذشته یک ضربه PAT را در برابر شوالیه های ارتش وست پوینت سیاه از دست ندادند و دوباره به تعقیب آنها پرداختند. جورجیا جنوب و ارتش تقریباً کاملاً با هم ترکیب شده بودند ، اما جورجیا جنوب با شکست سخت 28-27 شکست خورد. جورجیا سوتر در پایان سه ماهه اول 14 بر صفر صعود کرد ، اما نتوانست گوی سبقت را حفظ کند. باخت بازی جورجیا جنوبی با وجود بازی با کیفیت توسط QB Shai Werts حاصل شد ، که علاوه بر زدن یک ضربه سریع ، در هفت تلاش برای دو TD و 80 یارد پاس داد.

حتما بخوانید:
وسترن میشیگان در مقابل میشیگان شرقی: چگونه می توان NCAA Football را به صورت آنلاین ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، زمان پخش تماشا کرد

انتظار می رود این بازی بعدی نزدیک باشد ، زیرا Panthers تنها 2.5 امتیاز مورد علاقه خود را ارائه می دهد. در حال حاضر ، آنها در آخرین بازی های خود دو در برابر دو در برابر گسترش هستند ، شاید حاملان روند بخواهند آن را در نظر بگیرند.

پیروزی گرجستان آنها را به 4-4 رساند ، در حالی که شکست عقاب ها آنها را به 6-3 رساند. در حالی که تماشا می کنید باید دو آمار را در پشت سر خود نگه دارید: ایالت جورجیا با نهمین محوطه عبور از تعداد مجاز عبور یک بازی در این کشور ، به طور متوسط ​​310.3 رها می کند. جورجیا جنوب برخی از مبارزات خود را تجربه کرده است ، زیرا چهارمین مکان بدترین کشور در عبور از حیاط در هر بازی است که میانگین آن فقط 104.4 است. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه ساعت 12 ظهر ET
  • جایی که: استادیوم سنتر پارک – آتلانتا ، جورجیا
  • تلویزیون: ESPN3.com
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. ممکن است محدودیت های منطقه ای اعمال شود.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

با توجه به آخرین احتمال فوتبال کالج ، پلنگان با اختلاف 2.5 امتیاز در برابر عقاب ها ، مورد علاقه کمی هستند.

این شانس برای این خط احساس خوبی داشت ، زیرا بازی با پنترز به عنوان محبوب 1.5 امتیاز آغاز شد.

بالا / پایین: -109

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

حتما بخوانید:
لباس بچگانه لایک {یک حرفه ای} با The help از اینها 5 نکته

تاریخچه سریال

جورجیا از 5 بازی اخیر خود در سه بازی برابر South Georgia پیروز شده است.

  • 30 نوامبر 2019 – Georgia Southern 38 v. Georgia Georgia 10
  • 24 نوامبر 2018 – جورجیا جنوبی 35 در برابر ایالت جورجیا 14
  • 4 نوامبر 2017 – جورجیا 21 در مقابل جورجیا جنوبی 17
  • 19 نوامبر 2016 – گرجستان 30 در مقابل گرجستان جنوبی 24
  • 5 دسامبر 2015 – جورجیا 34 در مقابل جورجیا جنوبی 7
منبع: pencil-news.ir