نتیجه کادیز در برابر بارسلونا: مسی و شرکت دوباره شکست خوردند و به یک شکست شرم آور تبدیل شدند


بارسلونا چهارمین باخت خود را در فصل لالیگا متحمل شد با شکست 2-1 مقابل کادیز تازه صعود کرده در روز شنبه ، نیاز به گل به خودی برای سوار شدن داشت و با اشتباهات آلوارو نگردو ستاره سابق منچسترسیتی و سویا یک برنده را پذیرفت نیمه دوم.

فشار روی تیم رونالد کومان در حالی است که آنها همچنان به پیروزی در لیگ قهرمانان ادامه می دهند در حالی که در لالیگا میانگین متوسطی دارند. در شش فصل گذشته ، بارسا به طور متوسط ​​3.8 شکست در مبارزات انتخاباتی در لیگ داشته است ، اما در پایان 28 بازی از این میانگین پیشی گرفته است.

بارسا 21 شوت در روز داشت ، سه برابر کادیز و لیونل مسی 10 شوت به تنهایی. آرژانتینی که هفته گذشته در لیگ قهرمانان امضا کرد ، xG 0.50 داشت و میانگین ضربه او در زمین 23.8 متری دور از زمین بود. او هرگز موفق به گلزنی برای یک موقعیت طلایی نشد ، زیرا مبارزات او در لیگ ادامه دارد.

از طرف دیگر ، کادیز پنجم جدول است و همچنان غافلگیر کننده است. این باشگاه تاکنون در این فصل هم بارسلونا و هم رئال مادرید را شکست داده است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>