نتیجه وستهام – منچستر یونایتد: برونو فرناندز باعث بازگشت شیاطین سرخ می شود


گتی ایماژ

منچستر یونایتد در نیمه اول از کسری 1-0 دور شد تا شنبه در وستهام 3-1 پیروز شود و تاریخ را به روند خود برساند. شیاطین سرخ برای اولین بار در پنج بازی نخست خارج از خانه خود در فصل لیگ برتر به پیروزی رسیدند و پس از باخت در اولین بازی ، با شکوه بیشتری از هر یک از آن بازی ها بازگشتند.

در بازی روز شنبه مقابل چکش ها و دیوید مویز مدیر سابق لندن ، میزبان در نیمه اول در مقابل 2000 هوادار تیم بهتر به نظر می رسید. این بازی به معنای بازگشت رسمی هواداران به صندلی های لیگ برتر است ، زیرا در حال حاضر وضعیت نیمی از 20 باشگاه لیگ مجاز به داشتن هوادار است.

اما در نیمه دوم برونو فرناندز و مارکوس راشفورد به میدان آمدند که سریع روند را معکوس کردند.

در دقیقه 65 بازیکن Tomas Soucek کاملاً واضح بود که دید با خیال راحت از کنار مارک خودش عبور کرد و یک پاس رو به Paul Pogba زد. سه دقیقه بعد ، میسون گرینوود قبل از اینکه مارکوس راشفورد در دقیقه 78 احتمال بازگشت وستهم را قطع کند ، برنده شد. یونایتد در عرض 14 دقیقه هر سه گل را به ثمر رساند و میزبان نتوانست پاسخ دهد.

این پیروزی یونایتد را به جمع چهار تیم برتر رساند در حالی که وستهام اکنون در جایگاه هفتم قرار داشت.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>