[ad_1]

در نیمه دوم ادینسون کاوانی وارد میدان شد و با بازگشت مثبت شیاطین سرخ با اختلاف 2-0 در ساوتهمپتون ، نتیجه برگشت 0-0 را به سود منچستر یونایتد برانگیخت. یونایتد دروازه بان داوید دی خیا را به دلیل مصدومیت از دست داد ، اما این حمله بود که در نیمه دوم کنترل را بدست آورد. نیمه ، با گلزنی مهاجم اروگوئه ای دو بار ، از جمله برنده در وقت اضافه.

ستاره سابق پی اس جی دو گل دیرهنگام با سر به ثمر رساند تا به پیروزی برسد و یونایتد را به جایگاه هفتم برساند ، در عین حال یک پاس گل برای برونو فرناندز برای توسعه امور ثبت کرد. حالا تیم اوله گونار سولسکایر برای اولین بار در تاریخ باشگاه در هشت بازی متوالی در لیگ برتر پیروز شده است.

در اینجا سه ​​رسید از مسابقه آورده شده است:

تیم کاملا متفاوتی با کاوانی

بدون کاوانی در ترکیب اصلی ، این تیم مانند تیمی متوسط ​​احساس می کند که به جادوی برونو فرناندز یا مارکوس راشفورد نیاز دارد … یا فقط تیمی است که به تصمیم خود برای پنالتی نیاز دارد. با استفاده از آن ، آنها بسیار پویاتر هستند زمانی که هر توپ در جعبه احساس خطر می کند. همانطور که کاوانی روز یکشنبه بار دیگر نشان داد ، او می تواند کار دیگری انجام دهد.

کاوانی کارها را با این کمک شگفت انگیز دروازه بان آغاز کرد ، ابتدا با فشار زیاد برای شروع حمله:

سپس ، پس از ضربه سر برونو فرناندز ، به لطف حرکت و واکنش سریع او ، برنده دراماتیک را تحویل داد. او را مشاهده کنید که آگاهی و توانایی های خود را با جلو و جلو سریع نشان می دهد و عنوان جهانی چیست:

همه گفتند که بازیکن تعویضی چهار شوت داشته است ، دومین ضربه از هر بازیکن یونایتد ، با میانگین 8.6 یاردی از در ، که نزدیکترین فاصله از بین هم تیمی های او است. کاوانی بعد از اینکه امسال به دلیل مصدومیت زیاد بازی نکرد و دید که دقیقه او در PSG به شکل مائورو ایکاردی کم می شود ، کاوانی در سن 33 سالگی هنوز هم مانند یک مهاجم برتر و برتر به نظر می رسد.

وقت آن است که این هفته او را مقابل باشگاه سابق خود لگد بزنیم.

حرکتی جدی در یک لحظه حساس

اکنون تماشا نکنید ، اما یونایتد در چهار بازی مستقیم مقابل PSG در چهارشنبه در یک مسابقه بزرگ لیگ قهرمانان که در CBS All Access می توانید برنده شوید ، پیروز شده است.

یونایتد پس از دو بازی شامل باخت مقابل استامبول باشاک شهیر ، با وجود ادامه مشکلات دفاعی ، از اعتماد به نفس برخوردار است. این حمله در هفت بازی اخیر به طور متوسط ​​2.4 گل در هر بازی داشته است ، در حالی که کاوانی و مارکوس راشفورد در سومین حمله کمی وسعت حمله را اضافه می کنند.

این حرکت می تواند برای یک تیم PSG بسیار مهم باشد ، در حال حاضر زیاد نیست ، زیرا یونایتد می خواهد حداقل یک تساوی و یک مکان بالقوه در مرحله یک چهارم نهایی بدست آورد.

مصدومیت دی خیا می تواند هندرسون را درگیر کند

دین هندرسون می تواند در صورت شروع مصدومیت دی خیا از چهارشنبه در خط باشد و این می تواند از این شش مورد کمی ایمن تر به شیاطین سرخ باشد. البته ، De Gea گاهی اوقات سیوهایی را انجام می دهد که بسیار شگفت انگیز است ، اما در سال های اخیر یک اقدام متعادل کننده و اشتباه اشتباهات تماشایی انجام شده است. او مطمئناً می توانست با گل دوم ساوتهمپتون با فرو بردن در دروازه ، نتیجه بهتری بگیرد تا ضربه آزاد جیمز وارد پروز را فشار دهد.

هندرسون ممکن است بهترین دروازه بان انگلیس باشد و این هفته می تواند فرصتی برای اثبات این موضوع به دست آورد. این به این معنی نیست که بحث جنجالی GC در این باشگاه وجود خواهد داشت ، اما یونایتد مطمئناً توسط کسی با دستان ایمن تر تقویت می شود که صحبت از ذخیره های معمول بیشتر شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر