نتیجه تگزاس و آیووا ، گرفتن: 13 پوند سیکلون در هر سانتی متر نزدیک به محل بازی برای کسب عنوان Big 12 با پیروزی


گتی ایماژ

شماره 13 آیووا فقط یک بازی از بازی در مسابقات قهرمانی Big 12 است. سایکلون ها به نتیجه دیرهنگام ستاره ، که از بریس هال فرار می کرد ، و یک گل از دست رفته در زمین از شماره 17 در تگزاس برای مقاومت در برابر پیروزی با نتیجه 23-20 روز جمعه نیاز داشتند. در تمام مدت بازی از پشت سر ، آیووا 5 بازی را در 69 یارد در 3 دقیقه مانده به پایان رسید و هنگامی که سرنوشت فصل روی خط قرار داشت ، تاچ داون مورد نیاز را به ثمر رساند.

اما تگزاس هنوز وقت داشت – و سام الینجر خط حمله بود. این بزرگسال که در تمام طول بازی موثر بود ، 10 ثانیه مانده به پایان شاگردان شاخ را به خط 36 متری آیووا آورد. اما بعد از آن Ehlinger یک کیسه وحشیانه بد را از دست فرمانده دفاعی سایکلون ها ، Latrell Bankston برای ضرر چهار حیاط گرفت. همین امر تگزاس را مجبور کرد تا وقت نهایی خود را انتخاب کند تا کامرون دیکر را با هدف 58 حیاط که فقط به سمت چپ امتداد داشت تنظیم کند.

تگزاس و ایالت آیووا از نظر حضور در بازی قهرمانی Big 12 چیزی برای بازی داشتند و در نهایت نتیجه یک مسابقه بود. تگزاس موفقیت زیادی کسب کرد ، با اهانت از بالا به گیرنده عقاب Brennan Eagles ، که در حرفه خود پنج جلب 142 متری بالا داشت ، رسید. Ehlinger قطعه مکمل بازی در حال اجرا با 65 یارد زمین و یک زمین لمسی بود – ترکیبی که آیووا در تمام مدت بازی متوقف کردنش سخت بود.

حتما بخوانید:
پیگیری تجارت NBA: پلیکان ها استیون آدامز را از تندر خریداری می کنند. دلار را برای Jrue Holiday تجارت کنید

اما طوفان ها نیز موفق به حرکت توپ شدند. مدافع بروک پوردی 312 یارد در هوا داشت و طرفهای باریک او چارلی کلارد (6 جلب ، 131 یارد) و دیلن سوینر (5 جلب ، 69 یارد) بود. کولار به خصوص در نیمه دوم در بازی عمودی موثر بود. و در حالی که هال غالب ترین روز را نداشت – برای اولین بار در این فصل او را در زیر 100 یاردی نگه داشت – او هنوز چراغ سبز و چند اجرای اصلی را داشت.

بانكستون یك مدافع اصلی سیكلون ها بود ، كه با چندین گونی عظیم همراه بود و در حین بازی كه از سه ایوان خواسته شد كار سختی انجام دهند ، خط را حفظ كرد. همیشه جواب نمی داد ، اما طوفان ها برخی از کارهای مهم را دیر انجام می دادند.

با پیروزی ، ایالت آیووا با رکورد 7-1 در بازی Big 12 ثابت باقی مانده و در آخرین بازی فصل عادی 5 دسامبر در خانه به مصاف ویرجینیا غربی می رود. تگزاس که با نتیجه 5-3 کاهش یافته است ، برای ماندن در مسابقه عنوان قهرمانی به کمک زیادی نیاز دارد.

CBS Sports به زودی این داستان را با غذای خانگی به روز می کند …
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید