نتایج RSM Classic 2020: رابرت استرب در پلی آف پیروزی جزیره سی کوین کیسنر را شکست داد


ST جزیره سیمونز ، جورجیا (AP) – رابرت استرب برای زنده ماندن در مرحله پلی آف یک یادداشت 8 متری نوشت و آن را در دومین حفره اضافی روز یکشنبه با گوه ای که چند سانتی متر از ورودی خارج شد ، به دست آورد که به او پیروزی مقابل کوین کیسنر در RSM Classic را داد.

استرب برای دومین بار در تور PGA برنده شد ، عنوان دیگر او نیز شش سال پیش به پلی آف جزیره سی آمد.

او در سال 2014 پنج شلیک کسری جمع کرد. این بار او سه برتری از حریف را از دست داد تا 6 بر 12 فوت در سوراخ هفدهم پار-3 برای یک پرنده ، که به او اجازه می دهد 2 تا زیر 68 و حفره های اضافی

کیسنر ، که اولین عنوان از سه تور PGA در سال 2015 به جزیره سی آمد ، با 63 بار بسته شد.

آنها در 19 زیر 263 با یک شوت از کامرون ترینگال (62) جلو رفتند.

کیسنر از حفره 18 هجدهم مسیر ساحلی برای اولین حفره پلی آف استفاده کرد. رویکرد او یک پرتاب خوب به دست آورد و او را با یک ضربه پرنده 15 فوت ترک کرد ، در حالی که استرب وارد پناهگاه شد ، و نتوانست به زمین سبز برسد ، و زمین 30 حیاط او هنوز در حدود 8 فوت ظاهر شد.

کیسنر از دست داد و استرب به ارزش اسمی خود غلت زد. آنها در هجدهم بازگشتند ، و استرب در انتهای سمت چپ بزرگراه دراز کشید. او با یک گوه 158 حیاطی قدم زد ، انتظار داشت که داغ بیرون بیاید و این کار را کرد. توپ کاملاً بی نقص بود ، توپ آرام فرود آمد و درست بالای انتهای سمت چپ جام غلتید.

ضربه سه گانه کیسنر در برمودا ، تقریباً در سمت راست راهروی فرود آمد ، و رویکرد او بالاتر از رنگ سبز قرار گرفت. او که می دانست تراشه او باید وارد شود ، آن را حدوداً 20 فوت تحت فشار قرار داد و کشیدن آن با اینچ استرب را بی معنی کرد.

این پیروزی درست در زمان استرب بود که بیش از یک سال قبل مجبور شد به فینال تور کورن فری برگردد تا دوباره وضعیت کامل خود را در این تور بدست آورد. به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 که به مدت سه ماه گلف را تعطیل کرد ، هیچ کس وضعیت فعلی خود را از دست نداد. Streb فصل PGA Tour را دوباره از دست داد ، اما کارت خود را نگه داشت.

او اکنون تا پایان آگوست 2023 دو سال آزاد است و در ماه آوریل به مسترها برمی گردد.

استرب همچنین در فصل جدید خود از تور PGA ، که در ماه سپتامبر با پیوستن به بازیکنان دیگر که سوشی طولانی را برای پیروزی به پایان رساندند ، روند را گسترش داد. استوارت روی برای اولین پیروزی خود در 11 سال گذشته در Safeway Open قهرمان شد. مارتین لایرد هفت سال بدون پیروزی در لاس وگاس به پایان رسید. برایان گی برمودا را برد ، اولین پیروزی وی در بیش از هفت سال.

در 11 تورنمنت از فصل جدید ، استرب پنجمین برنده رتبه خارج از 300 برتر جهان است.

کیسنر پس از شروع پنج حرکت برگشت به خوبی وارد مرحله پلی آف شد. او پنج پرنده را در 10 سوراخ ایجاد کرد ، از جمله یک پله از ناهمواری ضخیم در وسط یک منطقه زباله شنی برای دسترسی به شماره هفتم. او Streb را با یک پرنده 6 پا در سوراخ سیزدهم گرفت و با یک قطعه دنده 18 فوت در بازی ماند. روی سوراخ بعدی

استرب یک جفت 5 فوت در پشت نه را از دست داد ، یکی برای هم ردیف و دیگری برای یک پرنده در پار-5 15 ، اما او در صورت لزوم عکس های کلیدی می داد. یکی از آنها ششمین آهن او در هفدهم بود. شلیکی که او به خاطر خواهد آورد گوه ای است که تقریبا مالش داد و برای او پیروزی به ارمغان آورد.

حق چاپ 2019 توسط STATS LLC و Associated Press. هرگونه استفاده تجاری یا توزیع بدون موافقت صریح کتبی STATS LLC و آسوشیتدپرس کاملاً ممنوع است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>