نتایج هفته 12 NFL ، موارد برجسته ، به روزرسانی ها ، برنامه: Bengals Strike Fake Against Giants


این دوازدهمین یکشنبه مسابقات NFL از فصل 2020 است و ما شما را در جریان تمام اقدامات و بزرگترین داستانها در طول روز قرار می دهیم. هفته 12 مسابقات و داستان های خارق العاده ای دارد که نمی توان منتظر ماند و دید که چگونه پیشرفت می کنند. برای یافتن هر آنچه لازم است بدانید ، مرتباً مراجعه کنید.

برنامه

پنج شنبه

Texas 41، Lions 25 (خلاصه)
واشنگتن 41 ، گاوچران 16 (خلاصه)

یکشنبه

Raiders at Falcons (GameTracker)
Viking Panthers (GameTracker)
کاردینال ها در میهن پرستان (GameTracker)
Brown in Jaguars (GameTracker)
غول ها در بنگال (GameTracker)
Titans in Colts (GameTracker)
شارژرهای حساب (GameTracker)
دلفین ها در جت (GameTracker)
Saints at Broncos ، 4:05 PM ET (پیش نمایش)
49ers in Rams، 4:05 PM ET (بررسی)
Chiefs in Buccaneers، 4:25 PM ET (نقد و بررسی)
Bears at Packers، 8:20 PM ET (پیش نمایش)

دوشنبه

Seahawks at Eagles، 8:15 PM ET (نقد و بررسی)

سهشنبه

Ravens at Steelers ، 8:00 بعد از ظهر ET (بررسی)

Falcons شش نفر طول می کشد تا برتری خود را افزایش دهند

3-7 شاهین دوباره زندگی دارند. آنها در حال حاضر 20 امتیاز نسبت به 6-4 Raiders برتری دارند ، بخشی از این انتخاب 6 است ، اگرچه ما می دانیم که آتلانتا در حفظ برتری بهترین نیست …

بنگالها در حال انجام یک شیرین کاری دروغ هستند

بنگالی ها غول ها را آماده نکردند و با موفقیت یک اعتصاب جعلی را اجرا کردند. در چهارم و پنجم از عمق قلمرو خودشان ، سینسیناتی ریسک کرد و مستقیماً به شان ویلیامز که اولین گل را دریافت کرد کلیک کرد.

لمس محافظ عقب برای جرمی چین

جرمی چین از پلنگ ها توپ را پس از یک گونی راه راه گرفت و آن را به داخل خانه برد ، اما یک ضربه محافظ کافی نبود. فقط چند ثانیه بعد ، دوباره دژاوو بود ، با این که Chin آن را دوباره برای TD Panthers آزاد کرد.

حتما بخوانید:
Chargers Vs. میهن پرستان: کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان شروع

تیتان های در حال بازگشت ، درریک هنری در برابر کلت ها عملکرد بسیار چشمگیری را ارائه داد. در سه ماهه دوم ، او قبلاً 140 یارد و سه بله ، سه مسابقه داشت. او در حال حاضر بیش از 280 یارد و 6 TD در حال حرکت است ، که بسیار مضحک است.

او همچنین با گذر از 5000 یارد برای یک کار سریع به یک نقطه عطف رسید.

سیگنال بازی ترفند

کول بیسلی نقش یک بازیکن خط حمله را بازی کرد و وقتی با گابریل دیویس تماس گرفت کار را آسان کرد. جاش آلن ممکن است فقط رقابت کند.

بریس آن را می گیرد

جكوبي بريست ، مهاجم كلتس از روي نقطه پنالتي گل زد تا نتيجه بازی 3 – 3 شود. هر دو تیم برای کسب این عنوان AFC South می جنگند.

AJ Brown با یک لمس طولانی دیگر

ای جی براون فقط کاری را انجام می دهد که ای جی براون بهترین کار را انجام می دهد. برخورد 69 حیاطی وی باعث برتری تایتان ها شد و هشتمین کار حرفه ای وی با بیش از 40 یارد بود.

بیکر سرانجام منطقه انتهایی را پیدا می کند

نگذارید قهوه ای داغ شود! 7-3 براون ها به لطف پاس TD از بیکر میفیلد به جارویس لندری ، برتری Jaguars 1-9 را دارند. این اولین پاس میفیلد از هفته 7 است.

طولانی ترین مسابقه در تاریخ بنگال

اکنون طولانی ترین TD در تاریخ سینگیناتی بنگال پس از بازگشت با یک ضربه 103 قدم به Brandon Wilson تعلق دارد. غول ها تازه در چهارمین مسابقه وین گالمن پیش افتاده بودند اما یک ضربه بعد او با نتیجه 7 بر 7 مساوی شد. ویلسون دوباره به منطقه انتهایی بازگشت ، تجهیزات را در قلمرو بنگال شکست و سپس به مسابقات رفت.

حتما بخوانید:
Blake Bortles از Broncos می گوید بازیکنان Denver خطای COVID-19 "اشتباه" است

قبض ها زودتر از جلوی شارژرها پرداخت می شود

جاش آلن داوسون ناکس را در پشت منطقه انتهایی یافت تا زودتر از شارژرها پیش بیفتد.

این جایی است که زمان می تواند یک عامل باشد

برخلاف برخی از هفته های گذشته ، که باران یا وزش باد شدید دیوانه وار در نتیجه نقش داشتند ، به نظر نمی رسد که برای مسابقات هفته 12 یکشنبه ، اختلالات عمده ای در آب و هوا وجود داشته باشد … اما مسابقات دوشنبه و سه شنبه ممکن است داستان دیگری باشد. با توجه به سایت weather.com ، احتمال بارندگی در بیشتر روزهای دوشنبه در فیلادلفیا قبل از Seahawks-Eagles 100٪ است و هنوز هم احتمال شروع 25٪ وجود دارد. و برای Ravens-Steelers که دو بار به تعویق افتاده و اکنون سه شنبه شب خواهد بود ، انتظار می رود ترکیبی از زمستان از برف و باران ، با دمای حدود 32 درجه و وزش باد بین 8-11 مایل در ساعت.

در مورد بازی های روز یکشنبه ، انتظار می رود که بازی شب Bears-Packers 30 درجه با وزش باد 11 مایل در ساعت و سرعت 23 مایل در ساعت داشته باشد (البته این چیزی نیست که این تیم ها عادت کرده باشند). تنها بازی دیگری که به نظر می رسد هوا واقعاً می تواند روی بازی تأثیر بگذارد ، در Chargers-Bills است ، جایی که باید 52 درجه آرام باشد ، اما وزش باد مداوم بین 13-16 مایل در ساعت و شدت هوا در طول بازی بین 28 است -30 مایل در ساعت
منبع: pencil-news.ir