نتایج مهم UFC 255: والنتینا شوچنکو با تصمیم جنیفر مایا عنوان سبک وزن را حفظ کرد


ورود به مسابقات UFC 255 به عنوان متوسط ​​مورد علاقه شرط بندی -2000 ، تنها شگفتی دفاع از قهرمان والنتینا شوچنکو در وزن سبک ، استقامت و استقامت جنیفر مایا بود.

شوچنکو (20-3) شنبه چهارمین دفاع از قهرمانی 125 کیلوگرم خود را انجام داد بدون اینکه در خطر واقعی باشد. اما او به اندازه کافی در بازی درگیر ، و گاه در مبارزه برای مایا ، چالش برانگیز بود تا بتواند سهام خود را با از دست دادن اتفاق آرا (تصمیم (49-46 بر روی سه کارت امتیازی) در مرکز UFC Apex افزایش دهد.

ظاهرا مایا (18-7-1) در دور دوم پیروز شد ، و برنده کلینچ دائمی شد و سرانجام شوچنکو را سرنگون کرد. به نظر می رسد موفقیت غافلگیرانه او روحیه فوریتی را در درون قهرمان غالب ایجاد کرده است ، زیرا شوچنکو در سه راند گذشته بسیار پرتحرک تر از پای خود بوده است.

شوچنکو شروع به فرود آمدن اراده چپ شدید خود علیه مایا کرد ، اگرچه این بازیکن 32 ساله برزیلی هرگز سقوط نکرد و در ضربات ضد ضربه خود مخلوط شد. با این حال ، هنگامی که مایا با صورت متورم و بینی خون آلود جنگ را پایان داد ، این خسارت جمع شد.

شوچنکو گفت: “من خوشحالم که او پنج دور را پشت سر گذاشت.” “پس از یک برش طولانی ، من مجبور شدم روح نبرد را در هشت ضلعی احساس کنم. [Maia] او می داند که من اکنون سالم هستم و 100 درصد زخمی شده ام. خوشحالم که اول جنیفر مایا بود ، زیرا او یک تجارت بود و من را تحت فشار قرار داد. من می دانستم که جنیفر حریف سر سختی خواهد بود. من او را تماشا کردم و نوع بدن او را شناختم. او هرگز تسلیم نشد و من می دانستم که این مبارزه کمربندی خوبی خواهد بود. “

حتما بخوانید:
تماشا کنید: Auburn QB Bo Nix با فرار جادویی از A&M تگزاس ، یک ضربه محکم را به ثمر می رساند

نمی توانید بوکس و MMA کافی بدست آورید؟ از جدیدترین های هنرهای رزمی دنیای هنرهای رزمی از میان بهترین های این تجارت کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق.

شوچنکو ، که بیشتر سال 2020 را در دوران نقاهت از جراحی MCL در زانوی خود گذراند ، امشب به برادر و خواهر بزرگتر خود آنتونینا پیوست ، و تاریخچه UFC را به عنوان اولین خواهران جنگنده ثبت کرد. همان کارت در پایان ، ثابت شد که هر دو برای شروع برنده بودند ، زیرا آنتونینا در دور دوم کارت زیر آریانا لیپسکی را ناک اوت کرد.

شوچنکو گفت: “آنتونینا امروز چنین پیروزی باورنکردنی داشت.” “همه چیز بسیار عالی بود ، هیچ خطایی یا مواردی از این دست. فکر می کنم سزاوار اجرای شب است.”

شوچنکو 32 ساله همچنان با پیروزی ، به عنوان یکی از بهترین مبارزان پوند در پوند ، بدون در نظر گرفتن جنسیت ، وضعیت خود را اعلام کرد. متولد قرقیز در هنگام نبرد بسته کامل را نشان داد و به طور مرتب مایا را سرنگون کرد و دقت حیرت انگیز پای خود را نشان داد.

“می دانستم [Maia] سخت خواهد بود ، “شوچنکو گفت:” من نبرد قبلی او را تماشا کردم و می دانستم که برای سقوط به چیزی ایمن یا بسیار بسیار سنگین احتیاج دارد. ”
منبع: pencil-news.ir