نتایج ، برجسته ها ، به روزرسانی ها ، برنامه NFL هفته 12: غول ها با بازی دفاعی مقام اول NFC East را کسب می کنند


این دوازدهمین یکشنبه مسابقات NFL از فصل 2020 است و ما شما را در جریان تمام اقدامات و بزرگترین داستانها در طول روز قرار می دهیم. هفته 12 مسابقات و داستان های خارق العاده ای دارد که نمی توان منتظر ماند و دید که چگونه پیشرفت می کنند. برای یافتن هر آنچه لازم است بدانید ، مرتباً مراجعه کنید.

برنامه

پنج شنبه

Texas 41، Lions 25 (خلاصه)
واشنگتن 41 ، گاوچران 16 (خلاصه)

یکشنبه

Raiders at Falcons (GameTracker)
Vikings 28، Panthers 27 (خلاصه)
Patriot 20، Cardinals 17 (خلاصه)
Browns 27، Jaguars 25 (خلاصه)
غول ها 19 ، بنگال ها 17 (خلاصه)
Titans in Colts (GameTracker)
صورتحساب 27 ، شارژر 17 (خلاصه)
دلفین 20 ، جت 3 (خلاصه)
Saints at Broncos، 4:05 PM ET (GameTracker)
49ers in Rams، 4:05 PM ET (GameTracker)
سران در Buccaneers ، ساعت 4:25 بعد از ظهر ET (GameTracker)
Bears at Packers، 8:20 PM ET (پیش نمایش)

دوشنبه

Seahawks at Eagles، 8:15 PM ET (نقد و بررسی)

سهشنبه

Ravens at Steelers ، 8:00 بعد از ظهر ET (بررسی)

میهن پرستان با یک FG 50 حیاطی در طول زمان برنده می شوند

پاتریوت ها حداقل در این فصل دست و پنجه نرم کردند ، اما در برابر Kyler Murray و Cardinals عملکرد خوبی داشتند. گل 50 حیاط نیک فولک با گذشت زمان باعث افزایش پاتریوت ها و پیروزی آنها شد.

غول ها مقام اول مسابقات NFC شرق را به دست می آورند

غول ها پس از شکست دادن بنگالی ها اکنون رهبران شما در NFC شرق هستند. تیم های بخش تقسیم می شوند که اول هستند و حداقل در حال حاضر ، غول ها افتخار دارند.

نیویورک یک کیسه روبان داشت که W را مهر و موم می کرد.

Falcons شش نفر طول می کشد تا برتری خود را افزایش دهند

3-7 شاهین دوباره زندگی دارند. آنها در حال حاضر 20 امتیاز نسبت به 6-4 Raiders برتری دارند ، بخشی از این انتخاب 6 است ، اگرچه ما می دانیم که آتلانتا در حفظ برتری بهترین نیست …

حتما بخوانید:
قیمت تخت بادی و تخت خواب بادی اینتکس ارزان

بنگالها در حال انجام یک شیرین کاری دروغ هستند

بنگالی ها غول ها را آماده نکردند و با موفقیت یک اعتصاب جعلی را اجرا کردند. در چهارم و پنجم از عمق قلمرو خودشان ، سینسیناتی ریسک کرد و مستقیماً به شان ویلیامز که اولین گل را دریافت کرد کلیک کرد.

لمس محافظ عقب برای جرمی چین

جرمی چین از پلنگ ها توپ را پس از یک گونی راه راه گرفت و آن را به داخل خانه برد ، اما یک ضربه محافظ کافی نبود. فقط چند ثانیه بعد ، دوباره دژاوو بود ، با این که Chin آن را دوباره برای TD Panthers آزاد کرد.

تیتان های در حال بازگشت ، درریک هنری در برابر کلت ها عملکرد بسیار چشمگیری را ارائه داد. در سه ماهه دوم ، او قبلاً 140 یارد و سه بله ، سه مسابقه داشت. او در حال حاضر بیش از 280 یارد و 6 TD در حال حرکت است ، که بسیار مضحک است.

او همچنین با گذر از 5000 یارد برای یک کار سریع به یک نقطه عطف رسید.

سیگنال بازی ترفند

کول بیسلی نقش یک بازیکن خط حمله را بازی کرد و وقتی با گابریل دیویس تماس گرفت کار را آسان کرد. جاش آلن ممکن است فقط رقابت کند.

بریس آن را می گیرد

جكوبي بريست ، مهاجم كلتس از روي نقطه پنالتي گل زد تا نتيجه بازی 3 – 3 شود. هر دو تیم برای کسب این عنوان AFC South می جنگند.

AJ Brown با یک لمس طولانی دیگر

ای جی براون فقط کاری را انجام می دهد که ای جی براون بهترین کار را انجام می دهد. برخورد 69 حیاطی وی باعث برتری تایتان ها شد و هشتمین کار حرفه ای وی با بیش از 40 یارد بود.

بیکر سرانجام منطقه انتهایی را پیدا می کند

نگذارید قهوه ای داغ شود! 7-3 براون ها به لطف پاس TD از بیکر میفیلد به جارویس لندری ، برتری Jaguars 1-9 را دارند. این اولین پاس میفیلد از هفته 7 است.

حتما بخوانید:
چگونه ۴۰ کیلو وزن کم کنیم ؟ 3 راهکار طلایی که باید بدانید ️

طولانی ترین مسابقه در تاریخ بنگال

اکنون طولانی ترین TD در تاریخ سینگیناتی بنگال پس از بازگشت با یک ضربه 103 قدم به Brandon Wilson تعلق دارد. غول ها تازه در چهارمین مسابقه وین گالمن پیش افتاده بودند اما یک ضربه بعد او با نتیجه 7 بر 7 مساوی شد. ویلسون دوباره به منطقه انتهایی بازگشت ، تجهیزات را در قلمرو بنگال شکست و سپس به مسابقات رفت.

قبض ها زودتر از جلوی شارژرها پرداخت می شود

جاش آلن داوسون ناکس را در پشت منطقه انتهایی یافت تا زودتر از شارژرها پیش بیفتد.

این جایی است که زمان می تواند یک عامل باشد

برخلاف برخی از هفته های گذشته ، که باران یا وزش باد شدید دیوانه وار در نتیجه نقش داشتند ، به نظر نمی رسد که برای مسابقات هفته 12 یکشنبه ، اختلالات عمده ای در آب و هوا وجود داشته باشد … اما مسابقات دوشنبه و سه شنبه ممکن است داستان دیگری باشد. با توجه به سایت weather.com ، احتمال بارندگی در بیشتر روزهای دوشنبه در فیلادلفیا قبل از Seahawks-Eagles 100٪ است و هنوز هم احتمال شروع 25٪ وجود دارد. و برای Ravens-Steelers که دو بار به تعویق افتاده و اکنون سه شنبه شب خواهد بود ، انتظار می رود ترکیبی از زمستان از برف و باران ، با دمای حدود 32 درجه و وزش باد بین 8-11 مایل در ساعت.

در مورد بازی های روز یکشنبه ، انتظار می رود که بازی شب Bears-Packers 30 درجه با وزش باد 11 مایل در ساعت و سرعت 23 مایل در ساعت داشته باشد (البته این چیزی نیست که این تیم ها عادت کرده باشند). تنها بازی دیگری که به نظر می رسد هوا واقعاً می تواند روی بازی تأثیر بگذارد ، در Chargers-Bills است ، جایی که باید 52 درجه آرام باشد ، اما وزش باد مداوم بین 13-16 مایل در ساعت و شدت هوا در طول بازی بین 28 است -30 مایل در ساعت
منبع: pencil-news.ir