[ad_1]

nate-robinson-out.jpg

شخصیت یوتیوب ، جیک پائول روز شنبه با یک دست راست محکم که باعث کشته شدن قهرمان سابق کلاه ایمنی در سرما شد ، نبرد خود را با ناتی رابینسون بازیکن سابق NBA به پایان برد. این لحظه در اواسط دور دوم اتفاق افتاد ، پس از اینکه رابینسون قبلاً دو بار ناک اوت شد.

پاول ، چه ارزشی دارد ، برای این نوع مسابقات تمرین می کند – بوکس چیزی است که فکر می کند می خواهد حرفه ای شود – در بیشتر سال ، بنابراین یک پیروزی شایسته است ، به ویژه هنگامی که شما ناهماهنگی چشمگیر این دو استعداد را در نظر بگیرید. حلقه. با این حال ، این باعث نشد بسیاری از کاربران توییتر در مورد اتفاقات تازه شوخی نکنند.

هیچ کس بیشتر از بازیکنان فعلی و سابق NBA ، که بسیاری از آنها به دنبال حمایت از عضو سابق اخوان NBA بودند ، با موقعیت های خود سر و صدا نکرد. با این حال ، این پشتیبانی پس از نتیجه نبرد ، به زودی در بین برخی بدتر شد.

بزرگترین نامهای این رشته ورزشی به سرعت در اینترنت به ارسال توئیت درباره ناک اوت باورنکردنی پاول مقابل رابینسون پرداختند. در اینجا برخی از بهترین توییت ها پس از این لحظه ویروسی آورده شده است ، از جمله واکنش ستاره های NBA استفان کاری و جوئل امبید.

اما شاید بهترین پاسخ از طرف كاری باشد كه تصمیم گرفت لحظاتی پس از یك تحقیرآمیزترین شکستهای زندگی اش ، هم تیمی های سابق واریرز خود را به هوا ببرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر