[ad_1]

کمیسیون شوالیه ها به عنوان بخشی از اصلاحات جامع در دو و میدانی کالج ، روز پنجشنبه توصیه کرد فوتبال از کالج های بزرگ و پلی آف کالج ها از NCAA جدا شود.

نهاد جدید فوتبال کالج ملی فوتبال نامیده می شود. NCFA – متشکل از 130 مدرسه فعلی تحت بخش Football Bowl – توسط CFP تأمین می شود. گروه جدید کلیه مسائل مربوط به آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، ایمنی ، دادرسی ، صلاحیت ، اجرا و توزیع درآمد فوتبال در کالج های بزرگ را مدیریت خواهد کرد.

سپس NCAA فقط بسکتبال را به عنوان ورزش اصلی درآمدزا در بخش I. مدیریت خواهد کرد. این ورزش به کنترل سایر ورزشهای به اصطلاح کوچک ادامه خواهد داد. NCAA تقریباً از 1100 مدرسه تشکیل شده است که بیش از 350 مدرسه در آن بسکتبال بخش I بازی می کنند. انجمن و CFP بلافاصله توضیحی ندادند.

کمیسیون شوالیه 31 ساله کالج اصلاح شده دو و میدانی مستقر در واشنگتن دی سی است

این اقدام کمیسیون ناشی از ناامیدی طولانی مدت است که کنفرانس های FBS و Power Five از مزیت وزنی در رای گیری NCAA در مورد موضوعات برخوردار هستند ، به ویژه هنگامی که صحبت از توزیع درآمد از NCAA می شود. این ، اگرچه NCAA یک قهرمانی FBS را حمایت نمی کند.

آرن دانکن ، رئیس سابق کمیسیون نایت ، وزیر پیشین آموزش و پرورش در زمان باراک اوباما ، رئیس جمهور ، گفت: “این ساختار حکومتی به هم خورده است.” “این به طور نامتناسبی توسط کسانی کنترل می شود که علاقه چندانی به مراقبت از هر ورزشکاری در هر رشته ورزشی ندارند.”

مدتهاست که به اصطلاح “جدایی” از NCAA از مدارس بزرگ فوتبال حدس زده می شود. اگرچه انتقادات روزافزون و عدم ایمان به اعضای NCAA ، به ویژه در هنگام شیوع همه گیر ، وجود دارد ، اما چنین اقدامی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

با این حال ، ورزش در کالج های بزرگ در حال رسیدن به یک نقطه عطف است. NCAA ضمن دفاع از مدل آماتوریسم خود ضمن تلاش برای احقاق حقوق نام ، تصویر و تشابه ورزشکاران ، از پرونده های قضایی متعددی دفاع کرده است. توانمندی ورزشکاران در حال افزایش است. این انجمن و مدارس آن به طور فزاینده ای برای کمک در دفاع از وضع موجود به دولت فدرال روی می آورند.

کمیسیون نایت ادعا می کند که مدیریت NCAA “دیگر با رشد سریع تجارت دو و میدانی کالج ، به ویژه فوتبال FBS همگام نیست.” ایجاد NCFA به “سیستم مدیریت مالی ناکارآمد” NCAA پایان می دهد ، جایی که NCAA بدون دریافت سود مالی هزینه های فوتبال در کالج های بزرگ را متحمل می شود.

به ویژه ، کمیسیون می گوید NCAA نگران هزینه های اجرای FBS ، بیمه حوادث ، خدمات حقوقی ، بهداشت و مدیریت ایمنی ، بدون مشارکت در ثروت CFP است. CFP سالانه تقریباً 475 میلیون دلار درآمد حقوق رسانه از ESPN دریافت می کند. بیش از 80٪ این پول به Power Five می رود.

NCAA بیش از 80٪ درآمد سالانه خود را از مسابقات بسکتبال مردان در بخش NCAA دریافت می کند. امی پرکو ، مدیر اجرایی کمیسیون نایت گفت ، مدل جدید مدیریت NCAA را در زمینه بسکتبال سازماندهی مجدد می کند.

پرکو گفت: “همه مدارس در بخش من یک چیز مشترک دارند. همه آنها ورزش بسکتبال را ارائه می دهند.” “این تنها ورزشی است که 100٪ از اعضا ارائه می دهند. همچنین بیشتر فعالیتها و درآمد NCAA را تأمین می کند.”

از نظر تئوری ، NCFA می تواند محدودیت های بورس تحصیلی را بالاتر از 85 فعلی قرار دهد و استانداردهای فعلی NCAA را کاهش دهد.

با جدا شدن NCFA از NCAA ، کمیسیون نایت معتقد است که این انجمن بیشتر به “اصول اصلی آموزش عالی” پایبند خواهد بود.

ژاک مک لندون ، عضو کمیسیون ، مدیر تعامل بازیکنان در رامس لس آنجلس ، گفت: “آنچه ما در اینجا سعی می کنیم توصیه کنیم غرب وحشی نیست ،” “آنچه ما می بینیم فرصتی برای همسویی بهتر است. CFP در خارج از NCAA کار می کند. Power Five در مرز NCAA بهتر یا بدتر واقع شده است.”

این توصیه ها در مجمع ریاست جمهوری NCAA ، متشکل از یک مدیر عامل از هر 32 کنفرانس بخش I ارائه خواهد شد.

کارول کارترايت ، هم رييس نايت گفت: “غالباً هنگام توصيه ها ، مردم اغلب فکر مي کنند در بهشت ​​هستند. “اما هرچه افراد بیشتری درگیر بحث شدند ، ایده ها جای خود را حفظ کردند.”

این توصیه ها از یک نظرسنجی کمیسیون نایت گرفته شده است که نشان می دهد 61 درصد از مدارس Power Five از ایجاد یک بخش جداگانه به غیر از NCAA پشتیبانی می کنند. این نظرسنجی تقریباً به 1500 مدیر دانشگاه توزیع شده است. فقط 362 پاسخ داد.

کمیسیون نایت از طریق ابتکار عمل تبدیل مدل بخش NCAA ، سال گذشته را صرف تهیه یک سری توصیه های اساسی کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir