[ad_1]

trubisky-bears.jpg
گتی ایماژ

به نظر می رسد میتچل تروبیسکی شماره 2 سابق یک فرصت دیگر به عنوان خط حمله اصلی شیکاگو خرس بدست خواهد آورد ، زیرا مت ناگی ، سرمربی روز چهارشنبه رسما به خبرنگاران اعلام کرد که تروبیسکی در هفته سیزدهم مقابل شیرهای دیترویت شروع خواهد کرد. آدام شفر از ESPN. نیک فالز همچنان به مصدومیت مفصل ران خود ادامه می دهد که چند هفته پیش در پایان باخت به شیکاگو از وایکینگ ها در مینه سوتا متحمل شد. او هفته گذشته اصلاً تمرین نکرد اما چهارشنبه این هفته به عنوان یک شرکت کننده محدود بازگشت.

تروبیسکی یکشنبه شب گذشته مقابل Green Bay Packers شروع به کار کرد ، اما کار زیادی نکرد تا به کادر مربیان نشان دهد که با قرار دادن او در اوایل سال جاری اشتباه کرده اند. در باخت 41-25 ، تروبیسکی 26 پاس گل از 46 پاس گل را برای 242 یارد ، سه تاچ داون و دو مهار انجام داد. دو تاچ داون او در اواخر مسابقه در طی سطل آشغال به وجود آمد و سه تای آن با خرس های دو رقمی همراه شد.

با از دست دادن هفته گذشته ، رکورد تروبیسکی به عنوان مهاجم ابتدایی خرس ها در این فصل به 3-1 کاهش یافت ، در حالی که رکورد کلی او در فصل عادی به 26-19 رسید. در این فصل ، او 58.3٪ از پاسهای خود را برای 802 یارد ، 9 تاچ داون و پنج رهگیری کامل کرده است. 4-7 شیرها فرصت خوبی برای بازگشت به تیم ارائه می دهند ، تیمی که هنوز از خارج از فصل خارج نشده است ، زیرا آنها در دو بازی متوالی شکست خورده اند و سرمربی مت پاتریشیا و مدیر کل باب کوین را اخراج کرده اند.

حتی اگر امسال خرس ها به پلی آف راه پیدا نکنند ، ناگی می خواهد بهترین تلاش تیم خود را برای حرکت به جلو ببیند. ناگی پس از باخت سنگین برابر بسته ها ، “افتخار شخصی” بازیکنان و مربیان را به صدا درآورد و خاطرنشان کرد: “اگر واقعاً به حرف های شب گذشته ما اهمیت می دهید و می فهمید ، آن را برطرف خواهید کرد.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر