میهن پرستان را در شارژر تماشا کنید: هوا ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، شانس ، انتخاب مسابقه AFC


میهن پرستان نیوانگلند سفر خود را با سه بازی در روز یكشنبه هنگامی كه اولین بازی را از دو بازی برابر تیم های NFL در لس آنجلس برگزار می كنند ، آغاز می كنند. اولین نفر شارژرها هستند ، که پدیده تازه کار جاستین هربرت ، احتمالاً مورد علاقه برای برنده شدن جوایز تازه کار سال تهاجمی را آزاد می کنند. نیو انگلیس پس از آخرین شکست دوم در هفته 12 توسط کیلر موری و کاردینالز آریزونا وارد این بازی شد و سومین پیروزی خود را در چهار مسابقه اخیر به دست آورد. در مورد شارژرها ، گرچه هبرت چشمگیر بود ، اما پیروزی زیادی برای باشگاه 3-8 آنتونی لین به همراه نداشت. آخرین بار ، LA در یک بازی شلخت کلی که شامل تماس های مشکوک برای بازی توسط لین بود ، به Buffalo Bills افتاد.

وقتی شارژر مستقیماً میزبان بیل بلیچیک ، کم نیوتن و سایر میهن پرستان برای این AFC باشد ، شارژر سعی خواهد کرد این باخت را از بین ببرد و به روند پیروزی برگردد. قبل از اینکه کمی بیشتر به این بازی بپردازیم ، در اینجا چگونگی تماس کوین هارلان ، ترنت گرین و آماندا بالونیس در CBS وجود دارد.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 4:25 عصر ET
محل: استادیوم SoFi (اینگلوود ، کالیفرنیا)
تلویزیون: CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تجسم

توپ عمیق ممکن است یک هفته برای این مسابقه استراحت داشته باشد ، زیرا شارژرها و میهن پرستان با تخلفاتی که حمله کوتاه پاس را تأیید می کنند ، افتخار می کنند. کم نیوتن در 23٪ تلاش خود توپ را به خط مشاجره یا پشت خط می اندازد ، که سومین امتیاز در NFL است. جاستین هربرت با کسب مقام چهارم لیگ با 22٪ پشت سر او قرار دارد. در حالی که هر بازیکن خط حمله نوع مشابه پاس را به زمین می اندازد ، بدون شک هربرت موفقیت بیشتری در هوا دارد. وی هفته گذشته ششمین بازی 300 یاردی خود را مقابل بیلز ، تازه کارترین بازیکن تاریخ NFL ثبت کرد. در همین حال نیوتن با کارایی دست و پنجه نرم کرد و علی رغم پیروزی ، در مقابل آریزونا بدترین بازی خود را به عنوان یک بازیکن حرفه ای تجربه کرد. در آن بازی ، او 84 یارد و دو رهگیری 9 – برای 18 رفت. این همچنین ششمین بازی این فصل او بود و هیچ پیشرفتی نداشت.

حتما بخوانید:
ناجی بارباربری کاشانی اتوبار کاشانی ۴۴۸۶۲۸۹۹باربری تهران حمل اثاثیه منزل

در حالی که لس آنجلس ممکن است در هوا برتری داشته باشد ، به لطف تحرک نیوتن ، نیوانگلند یکی از بهترین تیم های NFL است. به نظر می رسد حتی با سقوط رکس بورکد در این فصل ، جیمز وایت که معمولاً به تیم برمی گردد ، کفش های خود را کاملاً پر می کند و در هفته 12 موفق به کسب دو مسابقه سریع می شود. جفت شدن وایت با مدافع سال دوم دیمین هریس ، ترکیب خوبی برای نیو انگلیس است. که به دنبال نشان دادن دفاع از Chargers است ، که 120.5 متری زمین را در هر بازی واگذار می کند. در مورد لس آنجلس ، آنها هفته گذشته از پشتوانه آستین اکلر استقبال کردند و او دقیقاً در همان جایی که متوقف شد ، در مجموع 129 یارد فاصله از جنگ ادامه داد تا اینکه 11 گل از 14 گل خود را بدست آورد.

در مورد مسابقات خاص در این بازی ، احتمالاً هیچ چیزی بهتر از استفون گیلمور مقابل کینان آلن وجود ندارد. بهترین بازیکن سال دفاعی از هفته 12 قدرتمند بیرون می آید ، جایی که او جانشین کاردینال ، DeAndre Hopkins را تا حد زیادی نگه داشت. در همین حال ، آلن در پنج مسابقه متوالی که روز یکشنبه برگزار می شود ، یک مسابقه حساس به ثمر رساند و از یک فصل دیگر با 90 بارگیری ، فقط پنج بار نتیجه گرفت. این مسابقه شطرنج بین دو بازیکن برتر در موقعیت های مربوطه مطمئناً ارزش تنظیم را دارد.

جوی بوسا نام دیگری است که باید در اینجا دنبال شود زیرا او پس از یک حرفه با سه کیسه ، پنج کوارتر ، عملکرد مقابل بوفالو وارد این بازی می شود. وی همچنین دوره پاپ را بازسازی کرد و دارای پاس محافظتی بود. کم نیوتون هفته گذشته سه بار در برابر آریزونا اخراج شد و امسال در مقاطع مختلف تحت فشار قرار گرفت ، بنابراین بوزا می تواند یک عامل X بزرگ در این دیدار حضوری باشد.

حتما بخوانید:
آیا ورق گالوانیزه زنگ میزند ایمنا

پیش بینی

در حال حاضر شانس NFL William Hill Sportsbook این بازی را به عنوان گزینه انتخابی در اختیار دارد. این احتمالاً به خاطر رکورد ستاره بیل بلیچیک در برابر بازیکنان چهارگوش تازه استخدام شده است. در زمان تصدی وی ، نیوانگلند 24-5 SU در برابر تماس گیرنده تازه کار بود. البته این رکورد تقریباً بی عیب و نقص نیز استثنائاتی دارد ، زیرا بن روتلیسبرگر (2004) ، مارک سانچز (2009) ، کلت مک کوی (2010) ، راسل ویلسون (2012) و جنو اسمیت (2013) توانسته اند با بلیشیک بهتر عمل کنند. در اولین مسابقه خود

با توجه به آنچه از هربرت دیدیم ، مطمئناً او توانایی این را دارد که با این تیم پاتریوت پنجم تا پنجم شود. اگر به تیراندازی در هوا تبدیل شود ، فقط بیشتر در دست تازه کار است. در حالی که نیو انگلند برنده است ، آنها در جاده 1-4 دور از استادیوم ژیلت در سال 2020 تلاش می کنند. کارشناسان CBS Sports ما معمولاً در این مورد اختلاف نظر دارند ، اما نویسنده ارشد NFL پیت پریسکو به جلو خم می شود. به شارژرها برای بردن پیروزی.

انتخاب: LA Chargers 24 ، نیوانگلند 21

کدام تیم ها را باید در این هفته با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان Super Bowl شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش همه بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیق را خواهید گرفت ، همه از مدل تحسین شده که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است.




منبع: pencil-news.ir