[ad_1]

بیل بلیچیک هفته خود را با یادداشت کمی تلخ به خبرنگاران پایان داد. از سرمربی در مورد ترکیب ضعیف این باشگاه در چند سال گذشته ، به خصوص در دو دور اول ، که چهره های اصلی تعداد کمی در فاکسبورو بودند ، پرسیده شد. در مورد این مسائل ، بلیچیک اساساً به مردم گفت که انگشترهای او را ببوسند ، با بیان موفقیت کلی این باشگاه در دو دهه گذشته ، که منجر به شش جام لومباردی شده است. اگرچه میهن پرستان بدون شک از موفقیت بی سابقه ای برخوردار بودند ، اما در سال 2014 نیز در پروژه NFL دچار افت جدی شدند. هر دو می توانند درست باشند. این نیز بخشی از دلیل – همراه با جدایی تام بردی – است که چرا این تیم در میان یکی از بدترین فصل های خود در خاطرات اخیر قرار دارد.

در حالی که شاید Belicik تمایلی به ادامه بررسی آخرین اشکالات خود نداشته باشد ، اما در حال حاضر خود را برای رویارویی با یکی از آنها در لامار جکسون ، بازیکن خط حمله Ravens ، یکشنبه شب آماده می کند.

از اوایل سال 2018 ، میهن پرستان دو گزینه برای دور اول داشتند (23 و 31 پوند) ، بخشی از آن به خاطر تجارت بود که گیرنده مارک مارک را به رم های لس آنجلس فرستاد. این کلاس پر از چشم اندازهای خط حمله بود ، از جمله بیکر میفیلد ، سام دارنولد ، جاش آلن و جاش روزن – که همگی از 10 رتبه برتر کنار گذاشته شدند. در آن زمان ، لامار جکسون – اگرچه برنده اسبق تایلر هایزمن بود – تحت کنترل شدید بود. آیا مهارت های او به NFL تبدیل می شود یا خیر. با این حال ، میهن پرستان ، که چند ماه قبل جیمی گاروپولو را به سانفرانسیسکو 49ers معامله کرده بود ، علاقه قابل توجهی به جکسون نشان دادند. طبق گزارش های سال 2018 ، جکسون چنین داشته است آموزش خصوصی با جاش مک دانیلز در فلوریدا جنوبی و همچنین از فاکسبورو بازدید کرد.

علی رغم این علاقه آشکار و نیاز به جانشین جدیدی در پشت تام بردی ، نیوانگلند ترجیح داد با ایزایا وین با انتخاب 23 پوند معامله کند و بعداً سونی میشل را از شماره هیئت مدیره با 31 امتیاز ربود. جکسون می توانست در هر دو مکان باشد ، اما نیوانگلند تصمیم گرفت او را تحویل دهد و بعداً راونز در دور اول معامله کرد تا NFL MVP آینده را با شماره 32 بدست آورد. بقیه ، همانطور که می گویند ، تاریخ است.

گرچه این ممکن است در دسته ای قرار گیرد که Belicik در اوایل سال جاری مطرح کرد و گفت Patriot ها برای کسب آخرین عناوین Super Bowl خود فروخته شده اند ، اما می توانید استدلال کنید که نیوانگلند مکالمه اشتباهی را انجام داده است. به خصوص در شماره 31 در فصل تازه کار خود ، سونی میشل به خصوص در جریان پاتریوت ها به Super Bowl LIII قدرتمند بود و در سه مسابقه پلی آف برای 336 یارد و شش تاچ داون عجله داشت. با این حال ، ممکن است آنها موفق شده باشند این تولید را از تعدادی از مدافعان بدست آورند ، به خصوص اگر خط حمله در همان سطح بالا بازی کند. تاکنون در حرفه خود ، میشل خود را به عنوان زنگ گاو در این باشگاه ثابت نکرده است ، امیدوار است که یکی شود.

این یک سناریوی بزرگ “اگر … باشد” است که باید درباره آن فکر کنید. اگر پاتریوت ها جکسون را گرفتند و اوضاع به همین شکل افتاد وقتی تام بردی از این فصل خارج شد ، جاش مک دونیلز جرم جدیدی را با نسخه ای از لامار جکسون که دو سال گذشته فقط به عنوان یک رهگذر پشت بزرگترین خط حمله از همیشه. واوزرها

اما این واقعیت در جای دیگری از آیه اتفاق می افتد. در اینجا ، میهن پرستان هنوز دارای مشکلات اساسی در موقعیت خط حمله هستند و تاریخ متزلزل پیش نویس چندان برای جلب اطمینان در ورود به این دوره جدید نیست.

قبل از اینکه به سراغ برخی دیگر از اخبار و یادداشت های هفته برویم ، در اینجا چگونگی تماشای مبارزه میهن پرستان با کلاغها در هنگام فوتبال یکشنبه شب وجود دارد:

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 15 نوامبر زمان: 8:20 PM ET
محل: ورزشگاه ژیلت (فاکسبورو ، MA)
تلویزیون:
NBC | جریان: fuboTV (مجانی امتحان کنید)
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

احترام متقابل به لامار و کم

در حالی که لامار جکسون و کم نیوتون آماده پیاده روی پنجم تا پنجم در یکشنبه شب فوتبال بودند ، دو بازیکن خط حمله در مورد یکدیگر صحبت های درخشانی داشتند ، حتی جکسون خاطرنشان کرد که او به عنوان یک چشم انداز به نیوتن نگاه می کند.

جکسون این هفته گفت: “من از اوبرن داشتم کم را تماشا می کردم.” “همه در کشور این کار را انجام دادند. همه می دانستند که کام – سوپرمن – کار خود را انجام می داد. بسیاری از ما به او نگاه می کردیم. او یک بازیکن خط حمله تلفن همراه است. او در حال انجام کار خود است. او برنده هیزمن شد ، او قهرمان دانشگاه شد ، MVP را برد ، من به Super Bowl رفتم. من خیلی او را دنبال کردم ، می خواستم به جایی که هست برسم. اکنون من اینجا هستم ، اکنون باید مقابل او بازی کنم. من فقط صبر نمی کنم تا این کار را انجام دهم. “

می توان گفت که این احساس متقابل است.

نیوتن گفت: “مرد ، پسرم لامار وسایلی را دارد که افراد زیادی ندارند. و منظورم این است که فقط او را ببیند که پرواز می کند ، من طرفدار بازی هستم و اگر به بالتیمور نگاه کنم ، بدیهی است که می خواهم ببینم MVP چه کاری انجام خواهد داد.” . “من فکر می کنم برای مدت طولانی و هنوز هم بسیاری از مردم به هنر توانایی دویدن و دفاع و حمله به دفاع از طرق مختلف احترام نمی گذارند. در برابر کسی که قادر به انجام آن نیست و یا این کار را انجام نمی دهد ، کاری نکنید ، تصمیم به دویدن دارد ، اما برای اینکه او بسیار موفق باشد و تأثیر بگذارد ، ضربه بزرگی در این بازی است ، می دانید ، افراد زیادی این کار را انجام نداده اند.

“من می گویم مایکل ویک ، من می گویم لامار ، من حتی فکر نمی کنم در این استراتوسفر باشم ، اما اینکه در موقعیت کوارتر بسیار مسلط ، پویا ، انفجاری باشم چیزی است که فقط فرصت های زیادی را به نسل جوان می دهد تا بتوانند دیدم که لامار جکسون چه کاری انجام می دهد و امیدوارم بگویم که من می توانم یک پست خط دفاع هم بازی کنم. ”

زک ویلسون در یک فرود بالقوه با میهن پرستان

زک ویلسون ، بازیکن خط حمله BYU ، با بازی فوق العاده خود در این فصل سر به فلک می کشد. از آنجا که احتمالاً میهن پرستان در سال 2021 و در بازار تماس گیرندگان جوان با انتخاب بالا فعالیت می کنند ، ارتباط واضح است. آنقدر واضح که از ویلسون به طور مشخص در مورد امکان ترکیب شدن توسط میهن پرستان هنگام بازدید از رادیو CBS Sports سال شد

وی به The Zach Gelb Show گفت: “اگر این تیمی است كه مرا می خواهد ، من هرچه دارم به او می دهم.” “حتی بادامک [Newton] وقتی من به این وضعیت رسیدم ، او هنوز آنجا بود ، چه یک بازیکن خط حمله عالی برای یادگیری است. چه شخص بزرگی است که پشت سر خود بنشیند و روشی را که بازی را تجربه کرده و از همه اشتباهات خود و چیزهایی که موفق شده است بیاموزد. [Bill] بلیچیک مربی بزرگی است و روزی آنها دوباره در اوج قرار می گیرند. “

برای قرار دادن عملکرد 169 حیاطی Jacobi Myers در شرایط بهتر ، جانشین سال دوم پاتریوتس تنها سومین جلب کننده نیوانگلند بود که با پیوستن به بیش از 150 یارد در پنج فصل گذشته بازی کرد. راب گرونکوفسکی و جولیان ادلمن. تبدیل سریع مایر به یک گزینه قابل اعتماد در بازی پاس ، نه تنها یک پیشرفت مورد نیاز برای حمله است ، بلکه یکی از مهمترین نکات برجسته در فصل 2020 است. با توجه به شرایط موجود ، به نظر می رسد نیو انگلیس جانشین مناسبی برای جولیان ادلمن در خارج از جایگاه مایرز دارد.

وی پس از پیروزی روز دوشنبه گفت: “امیدوارم که بتوانم فقط این اعتماد را جلب کنم و مربیان می توانند ببینند که من چه کاری می توانم انجام دهم.” “من فقط باید چیزهای خوب را روی نوار بگذارم و برای بهبود هر روز به کار خود ادامه دهم. این یک بازی سرگرم کننده بود ، دروغ نمی گویم. فقط حضور در کنار تیم سرگرم کننده بود و من از هر لحظه آن لذت بردم ، بنابراین امیدوارم ، همانطور که گفتم ، بتوانم بر اساس آن ادامه دهم و به پیشرفت خود ادامه دهم. “

مطمئناً ، جاده برای مایرز دشوارتر خواهد شد ، زیرا خط دفاعی شروع به برنامه ریزی یک بازی علیه او می کند ، بازی ممکن است بلافاصله پس از یکشنبه شب برابر بالتیمور رخ دهد.

تام بردی در برابر طوفان گرمسیری اتا

تام بردی هنوز به زندگی جدید خود در تامپا عادت کرده است. اسطوره میهن پرستان و مهاجم کنونی Buccaneers اولین طوفان گرمسیری خود را از زمان ورود به فلوریدا در این هفته تجربه کرد ، زمانی که طوفان گرمسیری اتا روز چهارشنبه به منطقه تامپا برخورد کرد. همانطور که به خبرنگاران گفت ، ممکن است بردی آمادگی کامل برای این تجربه را نداشته باشد.

وی گفت: “طوفان – این یک سفر شب گذشته برای من بود ، طوفان” از طریق جنا لین از ESPN. “من اسکله ای داشتم ، شکسته شد ، شناور بود. من این جت ها را روی آن داشتم. این چیزها را دیدم که در وسط خلیج نشسته اند. و با خودم گفتم ، وای ، این خیلی سورئال است.” من فقط خندیدم ، “اوه ، تو می خواهی جت اسکی هایت را پس بگیری.” بسیاری از مردم کارهای بسیار بدتری را انجام می دهند. اما فقط بیدار شدن از خواب و دیدن آنچه که برای حیاط اتفاق افتاده است ، من را کاملا گیج کرد. من واقعاً عصبی خواهم شد ، اگر یک ضربه بزرگ باشد. بنابراین ، این اتفاق خیلی سریع رخ داد. فکر کردم شما وقت دارید که برای این کارها آماده شوید ، اما واضح است که این کار را نمی کنید – آنها فقط شما را دوست دارند و شما فقط باید با آن کنار بیایید. “

در صورت تعجب ، بردی گفت که واتر جت های خود را درست کرده و آن را “درس خوبی آموخته شده از کسی که مدتها در شمال شرقی بوده است” خواند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر