[ad_1]

کی بازی میکنه

ایالت Ball @ میشیگان مرکزی

سوابق فعلی: شرایط توپ 3-1؛ میشیگان مرکزی 3-1

چه باید دانست

تراشه های مرکزی میشیگان از اکتبر 2015 مقابل Ball State Cardinals 4-1 شکست می خورند و این فرصت را دارند که این موفقیت را روز شنبه گسترش دهند. CMU و Ball State در نبردی در میانه آمریکا در ساعت 5:30 بعد از ظهر ET در ورزشگاه Kelly / Shorts به مصاف یکدیگر می روند. Chippewas با نشان دادن عضلات هجومی خود با میانگین 36.25 امتیاز در هر بازی ، لاف می زند.

هفته گذشته CMU با نتیجه 31-23 برابر عقاب میشیگان شرقی پیروز شد. این پیروزی به لطف پرش قدرتمند پس از کوارتر سوم برای غلبه بر اختلاف 20-6 حاصل شد. RB Lew Nichols III از CMU در حال آتش سوزی بود و در 29 مسیر برای دو TD و 196 یارد عجله داشت. عملکرد Nichols III دو هفته پیش یک بازی کندتر مقابل Western Michigan Broncos را جبران کرد. عملکرد واضح Nichols III باعث ایجاد حساسیت در یک بازی در این فصل شده است.

دفاع CMU نیرویی بود که باید حساب شود ، زیرا سه مورد رهگیری و دو اختلال به وجود آورد. این رهگیری ها در یگان دفاعی آنها توزیع شد.

در همین حال ، کاردینالها هفته گذشته مانند ناخن های گاز گرفتن در برابر موشک Toledo Rockets با اختلاف 27-24 سقوط کردند. موفقیت Ball State با تلاش QB درو Plitt همراه بود ، که علاوه بر یک ضربه سریع ، و TR Yo’Heinz Tyler ، که در 35 تلاش برای دو TD و 304 متری پاس داد ، و WR Yo’Heinz Tyler ، که در انتهای دیگر این TD ها بود ، عبور کرد. یدک کشیده شده به 79 یارد

انتظار می رود این بازی بعدی نزدیک باشد ، زیرا Chippewas تنها 1.5 امتیاز مورد علاقه خود را ارائه می دهد. آنها وقتی سود می بردند (2-0) سازنده ثابت پول در برابر گسترش سلاح بودند ، بنابراین ارزش یک شرط بندی سریع را دارد.

پیروزی ها CMU را به 3-1 و Ball State را به 3-1 رساندند. دو آمار دفاعی که باید هنگام تماشا به خاطر بسپارید: CMU پانزدهمین کشور بد در عبور از حیاط مجاز در هر بازی است که میانگین آن 288 است. کشورهای توپ دوران سخت تری را نیز پشت سر گذاشته اند: با ششمین حیاط پر عبور از هر بازی در کشور ، با افت متوسط ​​311.3. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 5:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: ورزشگاه کلی / شورت – Mount Pleasant ، میشیگان
  • تلویزیون: دانشگاه ESPN
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین احتمال فوتبال کالج ، Chippewas با اختلاف 1.5 امتیاز برابر Cardinals ، مورد علاقه کمی است.

بالا / پایین: -112

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

میشیگان مرکزی در 5 بازی اخیر خود مقابل Ball State چهار پیروزی کسب کرده است.

  • 16 نوامبر 2019 – میشیگان مرکزی 45 برابر Ball State 44
  • 13 اکتبر 2018 – Ball State 24 v. Central Michigan 23
  • 21 اکتبر 2017 – میشیگان مرکزی 56 مقابل توپ ایالتی 9
  • 8 اکتبر 2016 – میشیگان مرکزی 24 برابر Ball State 21
  • 24 اکتبر 2015 – میشیگان مرکزی 23 برابر Ball State 21[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر