[ad_1]

Neoferts: هیچ یک

The Diamondbacks ماه گذشته Junior Guerra را منتشر کرد. او بزرگترین نامزد غیر مناقصه آنها بود.

Neoferts: آدام دووال

“شجاعان” با یوهان کامارگو برای سال 2021 قرارداد امضا کرد. وی 1.36 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد. کامارگو یکی از برجسته ترین نامزدهای عدم حراج بود. دووال 32 ساله یکی از تعجب آورترین تصمیمات غیر مناقصه برای آتلانتا بود. با این وجود ، توانایی های خارجی آتلانتا شلوغ است. کن روزنتال از Athletic گزارش می دهد که باشگاه مجدداً به خرید دووال فکر خواهد کرد ، اما در حال حاضر آنها منتظر اطمینان برای DH هستند که به لیگ ملی می آید. این بازیکن خارجی با 16 خانوار و 33 RBI در سال 2020 به 0.377 .301 / .532 رسید.

Neoferts: هانسر آلبرتو

آلبرتو تنها مکان غیر حراج بالتیمور بود. پیش بینی می شود این بازیکن 28 ساله به عنوان اولین بازیکن واجد شرایط از طریق داوری ، مبلغ 2 تا 4 میلیون دلار کمک کند. فصل گذشته ، پس از کاهش 0.283 / .306 / .393 در 54 بازی ، احتمالاً علاقه زیادی به آژانس رایگان پیدا کند. اوریولز در اوایل این فصل خارج از فصل با رناتو نونز ، بزرگترین نامزد خود در خارج از حراج جدا شد. آنها همچنین در اوایل هفته جاری با یک قرارداد 1.825 میلیون دلاری برای 2021 شکارچی پدرو سوورینو را امضا کردند.

Neoferts: هیچ یک

Neoferts: کایل شوبربر ، خوزه مارتینز ، آلبرت آلمورا ، تئاتر رایان

کریس برایانت در واقع قبل از موعد مقرر مناقصه ای دریافت می کند. با این حال ، شوارتبر توسط کوچولوها به حراج گذاشته نشد. شوارتبر که در ماه مارس 28 ساله می شود ، در سال 2021 حدود 8 میلیون دلار درآمد داشت. او پس از شش فصل حضور در شیکاگو به یک آژانس رایگان پیوست. در مورد مارتینز ، او پس از وارد شدن به معاملات خارج از فصل با ریس ، با شش اعتصاب با شیکاگو 0 به 21 رفت و حقوق تخمینی وی در حدود 2 میلیون دلار بود. این برای لشکر راست گرای DH که از یک فصل بد بیرون می آید بسیار زیاد است. در همین حال ، Almora در سال 2020 فقط 5 بار در 30 بت موفق شده است.

Neoferts: کارلوس رودون ، مزار مزار

وایت ساکس ها رودون و مازارا را به عنوان پیشنهاد دهنده مناقصه اعلام نکردند. انتظار می رفت مازارا در سال 2021 نزدیک به 6 میلیون دلار درآمد کسب کند ، در حالی که رودون 4.5 میلیون دلار حقوق داشت. انتظار نمی رفت مازارا تجارت کند و در دو سال گذشته پس از عمل جراحی و مشکلات شانه تامی جان ، روندون به کمتر از 50 بار مسافرتی محدود شد.

Neoferts: برایان گودوین ، آرچی بردلی ، کورت کازالی ، آر جی آلانیز ، کایل فارمر

گودوین که در ضرب الاجل معاملات 2020 به سرخ ها اعزام شد ، فصل کوتاه شده را در لیست آسیب دیدگی کشاله ران به پایان برد. قبل از توقف ، بازیکن 30 ساله خارج از زمین تلاش کرد و با زدن 0.215 / .299 / .417. در مورد بردلی ، او به عنوان هدف جالبی برای آزادی عوامل زمستان امسال در نظر گرفته خواهد شد. در سال 2020 ، بردلی 2.95 ERA ، 1.09 WHIP و 18 عکس در 18 نوبت 1/3 با Diamondbacks و Reds ارسال کرد. در همین حال ، کشاورز اندکی پس از معامله لیگ کوچک با قرمزها قرارداد امضا کرد.

Neoferts: تایلر ناکین ، دلینو دشیلدز ، جفری رودریگز

ناکین چه در دفاع و چه در توهین در سال 2020 جنگید. پیش بینی شده است که وی در سال 2021 1.8 میلیون دلار برنده شود. DeShields در سال 2020 از مصدومیت حذف شد و در فصل کوتاه 2020 به 37 بازی محدود شد. انتظار می رفت که Naquin و DeShields پیشنهادهایی نداشته باشند. رودریگز در سال 2020 با مشکلات شانه و کمر دست و پنجه نرم کرد ، اما کلیولند ابراز علاقه کرده است که دست راست را به یک قرارداد مینور لیگ 2021 برگرداند. طبق گفته Zack Meisel از The Athletic.

Neoferts: دیوید دال ، تونی والترز ، چی چی گونزالس

دهل بزرگترین نام در دسته جنگلهای سنگی غیرحرفه ای است. یك انتخاب دور اول كلورادو ، حالا هافبك بازیکن آزاد راه خود را برای ارسال یك فصل All-Star در سال 2019 باز كرده است. 100 بازی او در 19 بازی بالاترین فصل دال بود. او در تمام مدت حضور خود در کلرادو به طور منظم آسیب دیده است و فصل 2020 او با جراحی شانه در سپتامبر به پایان رسید ، اما انتظار می رفت برای تمرین بهار آماده باشد.

Neoferts: هیچ یک

Neoferts: هیچ یک

آستروس در اوایل این فصل خارج از مسابقات روبرتو اوسونا را شکست داد و او اکنون یک بازیکن آزاد است. اوسونا قابل توجه ترین کاندیدای غیر مناقصه بود.

Neoferts: مایکل فرانکو ، جیسون گوزمن ، اریک مژیا ، بابا استارلینگ

بعد از اینکه مایکل فرانکو در فصل خارج از فصل گذشته توسط فیلیس به حراج نیفتاد ، اکنون او به همان سرنوشت سلطنتی ها دچار شده است. انتظار می رفت فرانکو در سال آخر داوری خود بین 4.5 تا 8 میلیون دلار برنده شود. امضای قرارداد کانزاس سیتی با ریسک بالا و پردرآمد توسط فرانکو برای این باشگاه خوب بود که 28 ساله با هشت بازی خانگی در 243 حضور در پوستر .278 / .321 / .457.

Neoferts: کانن میدلتون ، هانسل روبلز ، هابی میلنر ، جاستین اندرسون ، مت اندریس

میدلتون 27 ساله قبل از انتخاب به عنوان محل تمرین جایگزین در اواخر آگوست ، در 13 حضور 5.25 ERA و 1.50 WHIP ارسال کرد ، جایی که او تا پایان فصل 2020 در آنجا ماند. 2017 ، اما از آن زمان با جراحات دست و پنجه نرم می کند. روبلز 30 ساله در سال 2020 جنگید. رهبر جناح راست 19 بار در 18 بازی گاو نرفت.

Neoferts: هیچ یک

داجرها از یک قرارداد یک ساله با اسکات الکساندر چپگرا خبر دادند.

Neoferts: رایان استانک

خوزه اورنا ، جناح راست ، اخیراً منصوب شد و مدت حضور خود را در سازمان به پایان رساند. او در میان بزرگترین کاندیداهای غیر مناقصه باشگاه بود. مارلین ها همچنین با اولین مرد کوتاه قد ، عیسی آگیلار ، با یک قرارداد یک ساله موافقت کردند.

Neoferts: بن گامل ، الکس کلودیو و جیس پیترسون

Neoferts: ادی روزاریو ، مت ویستلر

ادی روساریو ، بازیکن خارج از خط ، روز چهارشنبه رد نهایی بازی ها را پاک کرد. معافیت از دادن به روساریو ، نشانه روشنی بود که دوقلوها آن را به حراج می گذارند و این کار را کردند.

Neoferts: Chasen Shreve

متس با استفان ماتز چپ دست معامله می کند. دو طرف با موافقت با یک قرارداد 5.2 میلیون دلاری یک ساله برای آنتونی دی کومو از MLB.com از داوری اجتناب کردند. رابرت گلسمن ، وینگر راست نیز منعقد شد.

Neoferts: دارنده جاناتان

یانکی ها به گری سانچز پیشنهاد دادند. سانچز مشهورترین پیشنهاد دهنده در نیویورک بود. این باشگاه همچنین با قراردادهای یک ساله با لوئیز چسا و بن هلر و جناح راست موافقت کرد و به این ترتیب از داوری اجتناب کرد.

Neoferts: هیچ یک

دو و میدانی تونی كمپ و چاد پیندر غیر مناقصه گران را برای قرارداد تا سال 2021 امضا كرده است ، تیم روز چهارشنبه اعلام کرد. کمپ 1.05 میلیون دلار دریافت کرد ، با توجه به سوزان slusher از تواریخ سانفرانسیسکوو پیندر 2.275 میلیون دلار دریافت کردند ، طبق USA Today’s Bob Nightengale.

Neoferts: هیچ یک

Neoferts: کلی هولمز

ترور ویلیامز ، جناح راست ، ماه گذشته در پاسخ به مهمترین سوال غیر مناقصه آزاد شد.

Neoferts: رنجل راوللو ، جان بربیا

Neoferts: گرگ گارسیا

Padres تامی فام را ارائه می دهد ، دنیس لین را از The Athletic گزارش می دهد. فام در درگیری در ماه اکتبر با چاقو مورد اصابت قرار گرفت و ادعا کرد که رنج می برد. “آسیب های فاجعه بار ،“، منجر به گمانه زنی ها در مورد حراج نشدن وی می شود. با این حال سن دیگو او را حفظ خواهد کرد. فام برجسته ترین نامزد تیم بود.

Neoferts: تایلر اندرسون

Neoferts: هیچ یک

همانطور که انتظار می رفت ، ملوانان قبل از پایان مهلت چهارشنبه ، به همه بازیکنان خود قرارداد 2021 پیشنهاد دادند. جی پی کرافورد ، میچ هانیگر و تام مورفی تنها بازیکنان واجد شرایط داوری هستند و هیچ کس در معرض خطر قرار نگرفتن در حراج قرار گرفته است.

Neoferts: ادگار گارسیا

Rays در اوایل این فصل خارج از فصل ، Hunter Renfroe ، مشهورترین نامزد خود در حراج ها را آزاد کرد که مدتها قبل از موعد مقرر به این سوال پاسخ داد.

Neoferts: دنی سانتانا ، جیمی هرگت ، اسکات هاینمن

سانتانا به دلیل مشکلات آرنج در سال 2020 فقط به 15 بازی محدود شد. او با یک ضربه یک وات .145 / .238 / .273 وات را وارد کرد. با توجه به انعطاف پذیری سانتانا برای بازی در موقعیت های مختلف ، ممکن است رنجرز تصمیم بگیرد که سعی کند دوباره او را با قیمت پایین تری از 4 میلیون دلار پیش بینی شده برای سال 2021 به خدمت بگیرد.

Neoferts: تراویس شاو ، ای جی کول

این نمایش از فصل وحشتناک سال 2019 با حضور برورز بهبود یافت ، اما آبی جی ها تصمیم گرفتند که این برای نگه داشتن آن در برنامه های خود برای سال 2021 کافی نیست. بازیکن سوم 30 ساله فصل 2020 را با بریدگی 239/0 .306 / .411 به پایان رساند تا با شش مسابقه خانگی در 180 بازی ادامه یابد.

Neoferts: هیچ یک

تیم ملی جو راس مناسب را برای عقد قرارداد 1.5 میلیون دلاری برای فصل آینده امضا کرد ، باب نیگتنگال از USA Today را گزارش می دهد. راس تنها نامزد قابل توجه غیر مناقصه بود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر