[ad_1]

marcus-rashford-manchester-united.jpg
گتی ایماژ

سرنوشت لیگ قهرمانان منچستر یونایتد در روز سه شنبه اتفاق می افتد ، زمانی که شیاطین سرخ در روز 6 در روز به RB لایپزیگ می روند. روز با تساوی سه جانبه در بالای گروه بین این دو و پاری سن ژرمن آغاز می شود. فقط دو نفر می توانند به جلو بروند ، PSG ساده ترین راه را دارد و فقط به یک تساوی برابر باسباک شهیر استانبول احتیاج دارد و باشگاه فرانسوی مستقیماً در لایپزیگ و یونایتد قرار دارد. در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه 8 دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: لایپزیگ
  • تلویزیون و پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: لایپزیگ +150؛ برداشت +265؛ مرد. United +165 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

RB لایپزیگ: در صورت پیروزی PSG ، تنها راه صعود RB لایپزیگ پیروزی است. تساوی در این سناریو هیچ فایده ای برای آنها ندارد ، زیرا آنها در اوایل بازی با نتیجه 5-0 مقابل اولدترافورد شکست می خوردند و مستقیماً به یونایتد می باختند. یک پیروزی بدون توجه به نتیجه PSG مقابل استانبول باشاک شهیر ، بلیط آنها برای دور بعدی را می شکند. اما اگر آنها مجبور به این کار باشند ، دفاع باید بهتر شود. RB لایپزیگ در 5 بازی متوالی و در 9 بازی از 10 بازی اخیر خود یک گل دریافت کرده است و نیمه نهایی فصل گذشته باید کاری انجام دهد تا برونو فرناندز را در وسط نگه دارد تا از شکست شرم آور دیگری جلوگیری کند.

منچستر یونایتد: برابری چیزی است که لازم است و یونایتد در جاده بسیار بهتر از خانه است. تیم اوله گونار سولسکایر در 9 مسابقه از 8 مسابقه 9 پیروزی خود را کسب کرده است ، بنابراین آنها انتظار دارند در اینجا نتیجه بگیرند. اما چه اتفاقی باید بیفتد؟ خوب ، آنها باید قوی شروع کنند. در این فصل بارها و بارها ، یونایتد موفق شد از پشت سر بیاید و پیروز شود. در مقطعی این اتفاق نمی افتد و آنها نمی خواهند اینجا باشد. تیمی که در طول فصل در نیمه دوم حضور دارد ، باید با یادداشت مثبت شروع به کار کند ، توپ را کنترل کند و تهدید کند ، یا ممکن است شکست ناخوشایندی را مقابل تیمی سرشار از استعداد متحمل شود.

پیش بینی

یونایتد از دور مسابقه سقوط کرد زیرا تیم آلمانی سه امتیاز زیادی را کسب کرد. انتخاب کنید: RB لایپزیگ 2 ، منچستر یونایتد 1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر