منچستر یونایتد و PSG در CBS All Access: جریان مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس ، اخبار


منچستر یونایتد روز چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا در یک بازی بزرگ برای گروه X از پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا به استقبال پاری سن ژرمن می رود. یونایتد با 9 امتیاز در چهار بازی گروه را هدایت می کند و PSG با شش امتیاز در مکان دوم قرار دارد ، درست قبل از RB لایپزیگ دیفرانسیل سر این یک بازی است که در آن یونایتد تنها با تساوی می تواند در مرحله بعد جایگاه خود را بدست آورد ، در حالی که پیروزی PSG می تواند به این معنی باشد که شاهد سه تیم با 9 امتیاز هستیم که وارد مسابقه 6 می شوند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: چهارشنبه 2 دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: اولدترافورد – منچستر ، انگلیس
  • تلویزیون و پخش مستقیم: دسترسی کامل CBS
  • شانس: مرد. یونایتد +185؛ برداشت +250؛ PSG +140 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

مرد. یونایتد: ادینسون کاوانی باید از این مرحله شروع کند ، درست است؟ او بعد از دو گل خود در نیمه دوم گرسنه است تا ساوتهمپتون را شکست دهد و به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت. یونایتد مطمئناً در خط دفاعی به دلیل تهدیدی که PSG در حمله ایجاد می کند کمی محفوظ بازی خواهد کرد ، اما کاوانی مردی است که می تواند با یک لحظه جادو ، با یک توپ سست یا هنگام بازی ، بازی را در یک ثانیه برگرداند. این تیم هنگام بازی کاوانی در حمله بسیار عالی است و انتظار می رود که او از اینجا شروع کند.

PSG: این می تواند یک مرحله شکست گروهی یا دستیابی به موفقیت برای توماس توخل باشد ، زیرا اگر PSG نتواند صعود کند مطمئناً او ظاهر خواهد شد. با این حال ، یونایتد با وجود ترکیب عالی PSG روی کاغذ ، آخرین باری که بازی کرد را برد. با این وجود PSG پس از تساوی 2 بر 2 مقابل بوردو به این مسابقه بازگشت و قانع کننده نبود. در برابر یونایتد ، شانس وجود خواهد داشت و کایلیان امباپه باید یک روز فرصت داشته باشد ، اما کلید اصلی آن قطع خط دفاعی نوارهای عبور برونو فرناندز خواهد بود.

پیش بینی

پاریسی ها در جاده به پیروزی عظیمی دست یافتند تا خود را در آستانه مرحله یک هشتم نهایی قرار دهند. انتخاب کنید: PSG 3 ، منچستر یونایتد 1
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>