[ad_1]

منچستر-متحد-1.png
گتی ایماژ

منچستر یونایتد روز چهارشنبه در چهارمین روز لیگ قهرمانان اروپا در یک بازی گروهی از مرحله گروهی ، در اولدترافورد به مصاف استانبول باشاک شهیر می رود. هر دو تیم می توانند روز را از هر مرحله اول تا چهارم به پایان برسانند. یونایتد با یک برد و باخت به PSG از RB لایپزیگ با شش امتیاز باقی مانده این شانس را دارد که از مکان سوم شش امتیاز کسب کند. از طرف دیگر ، استانبول احتمالاً برای ماندن در جنگ مرحله یک هشتم نهایی به یک امتیاز نیاز دارد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، 24 نوامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: اولدترافورد – منچستر ، انگلیس
  • تلویزیون و پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: مرد. یونایتد -420؛ برداشت +490؛ استانبول +1200 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

من یونایتد: شیاطین سرخ ممکن است پاول پوگبا را از دست ندهند زیرا او از مصدومیتی که به دلیل انجام وظیفه بین المللی متحمل شده بود بهبود یافت و این باعث شد وی آخر هفته گذشته پیروزی 1-0 مقابل وست بروم را از دست بدهد. علاوه بر این ، تیم قبل از یک بازی بزرگ ، جایی که توانایی پرداخت امتیاز را ندارند ، سالم به نظر می رسد. پس از بازی با PSG و RB لایپزیگ ، بعد از این چپ ، فقط یک امتیاز گرفتن اینجا ممکن است آغاز پایان یونایتد باشد. این پیروزی آنها را برای یک چهارم نهایی در یک موقعیت خارق العاده قرار می دهد ، اما آنها فقط باید در مرحله سوم نهایی تیزتر عمل کنند ، به خصوص که بنظر می رسد باشعشیر استانبول آرامش پیدا می کند و فرصت های درون جعبه را محدود می کند.

استانبول Basaksehir: پیروزی برابر یونایتد در مسابقه 3 احتمالاً بزرگترین پیروزی تاریخ باشگاه است و آنها را مجبور به انجام دوباره این کار می کند. با اعتماد به نفس و حرکت این مسابقه ، انتظار یک سبک بازی مشابه را داشته باشید ، جایی که یونایتد بر مالکیت توپ برتری دارد ، اما استانبول تلاش می کند تا عمق نشستن ، رفتن به ضدحمله و دفاع یکپارچه از یک موقعیت را بدست آورد.

پیش بینی

انتخاب کنید: منچستر یونایتد 2 ، استانبول باشاک شهیر 0[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر