[ad_1]

liverpool-mohamed-salah.jpg
گتی ایماژ

میزبان سابق یورگن کلوپ آماده میزبانی بازی گروهی لیورپول برابر میتیلند است ، زیرا یوفا قصد دارد این دیدار را از دانمارک دور کند.

یک منبع دولت شهری به CBS Sports گفت که وستفالن استادیون از بروسیا دورتموند قرار است این مسابقه را در 9 دسامبر برگزار کند. تصمیم نهایی هنوز اتخاذ نشده است و به مفاد اضافی COVID-19 معرفی شده توسط دولت آلمان بستگی دارد.

در ابتدا قرار بود این مسابقه در زمین میزبان میدتیلند ، MCH Arena برگزار شود ، اما یوفا آماده است تا تساوی را تسویه کند مگر اینکه سیاست سفر دولت انگلیس برای دانمارک تغییر کند.

دولت انگلیس در حال حاضر پس از پیدا شدن ویروس کرونا ویروس جهش یافته در یک راسو در این کشور ، هواپیماهای مسافربری را بین انگلستان و دانمارک مجاز نمی داند. یک راهرو مسافرتی موقت ایجاد شد تا تیم فوتبال ایسلند بتواند در اوایل این ماه پس از یک بازی در کپنهاگ در یک بازی لیگ ملت های یوفا در ومبلی با انگلیس بازی کند ، اما این گزینه در حال حاضر برای لیورپول در دسترس نیست.

آرزو می کنید حتی بیشتر از بازی جهانی پوشش دهید؟ به زیر گوش دهید و در to Qué Golazo مشترک شوید! پادکست فوتبال روزانه در CBS ، جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر به خارج از زمین و سراسر دنیا خواهیم برد.

همه افرادی که از دانمارک به انگلستان سفر می کنند لازم است 14 روز در یک دوره جداگانه جدا شوند ، لیورپول در سه مسابقه دیگر بازی می کند.

اگرچه ، در شرایط کنجکاو ، سفر به خانه قبلی او قطعاً برای کلوپ ، که 7 سال باشگاه را اداره کرد و دو عنوان قهرمانی بوندس لیگا را بدست آورد ، یک سورپرایز خوب خواهد بود. گزارش ها حاکی از آن است که میدتیلند همچنان میزبانی این تساوی را ترجیح می دهد. یوفا در تماس با CBS Sports از اظهار نظر خودداری کرد ، اما تأیید کرد که هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.

لیورپول علیرغم شکست روز گذشته 2-0 مقابل آتالانتا در آنفیلد ، در حال حاضر در راس گروه D قرار دارد. میدتیلند هنوز از چهار بازی خود یک امتیاز کسب نکرده است و بازی خانگی آنها مقابل قرمزها آخرین بازی اروپایی آنها در این فصل است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر