[ad_1]

kylian-mbappe.jpg

صلاحیت اروپا برای جام جهانی فیفا 2022 قطر قبلاً پس از قرعه کشی روز دوشنبه برای هر 10 گروه مشخص شده بود.

بهترین بذور پرتغال ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک گروه های مطلوبی را با هلند ، کرواسی ، انگلیس و آلمان دریافت کرده اند که با مسیرهای پیچیده تر بالقوه سروکار دارند.

قهرمانان دفاعی Didier Deschamps در گروه D قرار دارند و اوکراین ، فنلاند – که اخیراً در مسابقات دوستانه قهرمان فرانسه شده است – بوسنی و هرزگوین و همچنین قزاقستان را برای شرکت در اختیار دارند.

بزرگترین تهدیدهای پرتغالی در گروه A صربستان و جمهوری ایرلند است ، در حالی که اسپانیایی ها در گروه B مقابل سوئد و یونان جذب می شوند.

به ایتالیایی ها ، رقیب مرزی سوئیس با ایرلند شمالی و بلغارستان نیز در گروه C داده شده است ، در حالی که بلژیک افرادی مانند ولز ، جمهوری چک و بلاروس در گروه E به آن پیوستند.

در این مرحله ، گروه ها از پنج تیم به 6 تیم رشد کرده اند ، بنابراین گروه F دارای دانمارک ، اتریش ، اسکاتلند و اسرائیل ، و همچنین جزایر فارو و مولداوی است ، در حالی که هلند خود را با ترکیه ، نروژ ، مونته نگرو ، لتونی و جبل الطارق

نایب قهرمان سال 2018 ، کرواسی ، در گروه H با اسلواکی ، روسیه و اسلوونی قرار دارد ، در حالی که انگلیس در گروه I لهستان ، مجارستان و آلبانی را دارد و آلمان رومانی و ایسلند را در گروه J گرفت.

دوره صلاحیت اروپا در مارس 2021 قبل از سازماندهی مجدد یورو 2020 در تابستان آغاز می شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر