مقدماتی اروپا برای جام جهانی 2022: هلند ، کرواسی و انگلیس گروه های چالش برانگیزی را تشکیل می دهند


صلاحیت اروپا برای جام جهانی فیفا 2022 قطر قبلاً پس از قرعه کشی روز دوشنبه برای هر 10 گروه مشخص شده بود.

بهترین بذور پرتغال ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک گروه های مطلوبی را با هلند ، کرواسی ، انگلیس و آلمان دریافت کرده اند که با مسیرهای پیچیده تر بالقوه سروکار دارند.

قهرمانان دفاعی Didier Deschamps در گروه D قرار دارند و اوکراین ، فنلاند – که اخیراً در مسابقات دوستانه قهرمان فرانسه شده است – بوسنی و هرزگوین و همچنین قزاقستان را برای شرکت در اختیار دارند.

بزرگترین تهدیدهای پرتغالی در گروه A صربستان و جمهوری ایرلند است ، در حالی که اسپانیایی ها در گروه B مقابل سوئد و یونان جذب می شوند.

به ایتالیایی ها ، رقیب مرزی سوئیس با ایرلند شمالی و بلغارستان نیز در گروه C داده شده است ، در حالی که بلژیک افرادی مانند ولز ، جمهوری چک و بلاروس در گروه E به آن پیوستند.

در این مرحله ، گروه ها از پنج تیم به 6 تیم رشد کرده اند ، بنابراین گروه F دارای دانمارک ، اتریش ، اسکاتلند و اسرائیل ، و همچنین جزایر فارو و مولداوی است ، در حالی که هلند خود را با ترکیه ، نروژ ، مونته نگرو ، لتونی و جبل الطارق

نایب قهرمان سال 2018 ، کرواسی ، در گروه H با اسلواکی ، روسیه و اسلوونی قرار دارد ، در حالی که انگلیس در گروه I لهستان ، مجارستان و آلبانی را دارد و آلمان رومانی و ایسلند را در گروه J گرفت.

دوره صلاحیت اروپا در مارس 2021 قبل از سازماندهی مجدد یورو 2020 در تابستان آغاز می شود.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>