مقدسین دور هفتم را برای پیش نویس بارگذاری کردند و به دلیل نقض COVID توسط NFL جریمه شدند ، همچنین میهن پرستان جریمه شدند


Matt Cartosian / USA TODAY Sports

از آنجا که NFL ، همراه با سایر کشورها ، سیل عظیمی از موارد مثبت COVID-19 را تجربه کرد ، لیگ شروع به لرزش تیم هایی کرد که پروتکل را نقض کردند. آخرین کسانی که به چکش برخوردند ، نیواورلئان مقدس و میهن پرستان نیوانگلند بودند. CBS Sports NFL Insider جیسون لا کانفورا تأیید می کند که نیواورلئان دور هفتم را دریافت کرده و به دلیل تکرار تخلفات مربوط به COVID ، 500000 دلار جریمه شده است.

به نظر می رسد جشن بدون نقاب بازی ها در رختکن پس از پیروزی آنها مقابل Tampa Bay Buccaneers در هفته 9 ، نیروی محرکه ای است که باعث شده NFL مجازات خود را در باشگاه شان پیتون توزیع کند.

در اوایل این فصل ، پیتون به همراه سرمربی Raiders ، جان گرودون ، به دلیل عدم استفاده از نقاب در هنگام بازی فوتبال در نیو اورلئان ، دوشنبه شب با لاس وگاس در هفته 2 ، 100000 دلار جریمه شدند.

در مورد میهن پرستان ، ایان راپوپورت از NFL گزارش داد که آنها از ماه اکتبر ، هنگامی که کم نیوتن و مدافع کنگره از نظر آزمایش COVID-19 مثبت بودند ، 350،000 دلار جریمه شدند. این آزمایشات مثبت لیگ را مجبور کرد ، از جمله ، مسابقه را از هفته دوم در نیو انگلند با سران کانزاس سیتی برای روز دوشنبه برگرداند و در هفته 5 مقابل Denver Broncos به تیم میهن پرستان برای هفته 6 منتقل شود.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>