معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

کرمهای ضد چروک مانند سایر محصولات آرایشی و بهداشتی دارای انواع مختلفی برای پوستهای متنوع هستند که باید در زمان خرید به این نکته توجه زیادی داشته باشید در مرحله اول ابتدا نوع پوست خود را تعیین کرده و سپس اقدام به خرید کنید. زمان زیادی برای ترمیم سلولهای تحلیل رفته نیاز است؛ و در صورت استفاده از محصولات ضد چروک ممکن است در ماههای اول هیچ تغییراتی را مشاهده نکنید.

این کرم با داشتن ماده ضد پیری انحصاری و قدرتمند Pro-Xylane 3% و هیالورونیک اسید در وزن های مولکولی مختلف، سه وظیفه اساسی را برای جلوگیری از پیری پوست انجام می دهد: کاهش چین و چروک، تراکم مجدد پوست و رفع خطوط پوست. یکی دیگر از فاکتورهای موثر در قیمت کرم ضد چروک، اصالت کالای مورد نظر است، اینکه شما محصولی اصل و اورجینال تهیه میکنید یا یک محصول درجه 2 و تقلبی بسیار در قیمت موثر است، قطعاً قیمت یک کرم ضد چروک اورجینال و اصل با یک محصول فیک زمین تا آسمان فرق دارد.

مهمترین عملکرد کرمهای ضد چروک، احیای سلولهای مرده پوست و رطوبت بخشی آن است. ضد چروک با توجه به ترکیباتی که دارد کمک میکند تا سلولهای پوست تقویت شوند و در ضمن این نوع کرمها کلاژن ساز خوبی برای پوست محسوب میشوند. در واقع رادیکالهای آزاد موجود در اشعهی فرابنفش باعث ازبین رفتن روزانهی سلولهای پوست شما میشوند و هر روز با ازدست دادن این سلولها قدم به سمت چین و چروکها و پیری پوست می گذاریم. این مشکلات با بالا رفتن سن سبب کمآبی پوست و درنهایت چینوچروک میشوند.

حتما بخوانید:
قیمت نایلون حبابدار

بسیاری از متخصصان توصیه میکنند پس از سن 30 سالگی بهتر است استفاده از کرم ضد چروک را در برنامه روتین پوستی خود قرار دهید. همچنین سرشار از ترکیبات مرطوبکننده قوی بوده و خاصیت ضد افتادگی پوست دارد. ویتامین اف کرم ضد چروک درماتیپیک می تواند با تبدیل شدن در پوست به ترکیبات ضد التهاب و ایمنی بخش ، پاسخ پوست را به نور ماوراء بنفش تغییر دهد. ویژگی های این محصول: محرک تولید کلاژن و بازسازی سلولی، روشن کننده پوست و کاهش دهنده لک، ایجاد حس ابریشمی، لطافت و شادابی روی پوست، مرطوب کننده و آبرسان قوی، تأثیر گذاری مطلوب، کیفیت ساخت بالا، حاوی رتینول و ویتامین E, A, کرم ضد چروک طلا دکتر راشل C، بافت سبک و نرم.