معرفی جزیره کیش. کیــش جزیــرهای از توابــع بخــش کیــش…

جزیره ی زیبای کیش همیشه قلب تپنده ی گردشگران ایرانی و خارجی در خلیج همیشه فارس بوده است. ممکن است با آگهیهایی درمورد اجاره ماشین ایرانی در کیش برخورد کنید، حقیقت این است که این مطلب واقعیت ندارد و تاکنون هیچ شرکتی اقدام به اجاره ماشین ایرانی در کیش نکرده است. شما نیز با درج اطلاعات خدمات گردشگری خود یا افرادی که می شناسید(حتی در حد یک شماره تلفن) به معکوس شدن روند بیکاری و مهاجرت کمک کنید. ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به خودرو هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو تماس حاصل نمایند.کارشناسان ما هماهنگی های لازم را به عمل خواهند آورد. در نهایت توجه داشته باشید که قوانین راهنمایی و رانندگی درکیش به خوبی اجرا میشود. همچنین هزینهای که بابت خلافی خودرو از شما گرفته میشود، از این جهت است که اگر مرتکب تخلف راهنمایی و رانندگی شدید، این هزینه با استفاده از وجه ضمانت پرداخت شود. در این مطلب کوتاه تلاش ما بر این بود که پس از بر شمردن مزایای اجاره ماشین در کیش ، پاسخ مناسبی به سوال چگونه در کیش ماشین کرایه کنیم، ارائه کنیم.

اجاره ماشین در کیش
اجاره این مدل ماشینها میتواند تفریح خوبی برای عاشقان ماشین و ماشینسواری به حساب اینجا بیاید. پس از حضور در کیش و پیش از تحویل گرفتن ماشین مطلوبتان بین شما و شرکت مورد نظرتان قراردادی بسته خواهد شد. از حیواناتی که در جزیره کیش به صورت آزاد در حال گردش می باشند آهوی ایرانی است که از گونه های مورد حمایت بوده و شکار آن ممنوع می باشد. از آنجایی که کیش منطقه آزاد است، بنابراین وارد کردن ماشینهای لوکس و خارجی به این جزیره با مسائل خاص گمرکی همراه نیست. نرخ مینی بوس در این جزیره كمترین نرخ كرایه است و برای رفتن به مسیرهای مختلف با مینیبوسهای جزیره تنها پرداخت 900 تومان كافی است. مسافرت و سفر رفتن به جنوب کشور ایران برای اکثر مردم ایران مسرت بخش و دلپذیر است. اولین قدم پیدا کردن یک شرکت معتبر و دارای مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش است. هنگامی که در ماشین اجاره ای خود مشغول لذت بردن از رانندگی تان هستید یادتان باشد بوق زدن در جزیره کیش ممنوع است.

حتما بخوانید:
یک چشم انداز زیبا و تازه در داروهای گیاهی

در این فصل تفریحات مختلفی در جزیره است که می توانید با لذت آنها را انجام دهید. پاره ای از مسئولان معتقدند که در زمان مدیریت سابق وضعیت مطلوبی بر جامعه کیش حاکم نبوده است و بسیار از مسائل فرهنگی و قیود اجتماعی نادیده گرفته شده است اما از سال 1379 به بعد قدمهای مثبتی در این زمینه برداشته شد و از این جهت بهبودی بیشتری حاصل گردید. گشت و گذار در شهر کیش با خودروهای لوکس و زیبا در کیش یکی از سرگرمیها و تفریحات متداولی است که گردشگران دوست دارند. از دیگر جاذبه های هتل های کیش می توان به سواحل اشاره کرد که دارای رنگ مایل به آبی و خط ساحلی طولانی است که گردشگران زیادی را در فصل زمستان به سوی خود جذب می کند. شاید فکر کنید که راهکاری برای اجاره کاهش هزینههای سفر به کیش وجود نداشته باشد. در جزیره هندورابی دقیقا یک روستا به همین نام وجود دارد که در این روستا خانه هایی که از مرجان و سنگ و گچ ساخته شده اند؛ به وفور دیده می شود. اما در مجموعه ورزشی تفریحی توریستی پارس سافاری، دهها نوع تفریح برای سنین و سلایق مختلف وجود دارد. گشت و گذار جزیره ای با یک اتومبیل لوکس همیشه در رویاهای اکثر ما بوده ، اما به دلیل قیمت های هنگفت اجاره ی ماشین در کیش موفق به تحقق این رویا نشده ایم.

اما ما اینجا هستیم تا بگوییم که گزینه انتخاب اجاره ماشین در کیش می تواند برای سفر ارزان به کیش بسیار کمک کننده باشد. فرقی ندارد که به کدام یک از شهرها و روستاهای جنوبی سفر می کنید. بهترین زمان سفر با تور کیش کدام است؟ این احتمال می رود که بعد از زمان زیادی به این نتیجه می رسید که کدام یک از دو مقصد در جنوب کشور، برای شما اهمیت بیشتری دارند و در آنجا لحظات بهتری را خواهید گذراند. هر فردی که برای یکبار هم به کیش سفر کرده باشد، متوجه خواهد شد که خدمات گردشگری کیش نظیر تفریح آبی پاراسل کیش، شاتل کیش، پدل بورد کیش و فلای بورد کیش از عاملهای ترغیب کننده مسافرین برای سفر به کیش هستند. بنابراین اگر شما هم علاقه زیادی به پاساژگردی و خرید کردن دارید با اجاره ماشین در کیش علاوه بر احساس راحتی در رفتوآمد، میتوانید از وقت محدود خود در طول اقامت تفریحی در این جزیره زیبا بهرهی بیشتری ببرید. اطاقهای هتل هم خیلی شیک بودند و از کف اطاق میتونستی دریا رو ببینی . یکی از هتل­های ۵ ستاره جزیره کیش در قسمت شرقی این جزیره ساخته شده و زمان ساخت آن به سال ۱۳۹۳ بازمی­گردد، هتل ایران کیش می­باشد.

حتما بخوانید:
فوتبال کالج در کالج ، احتمال ده بزرگ هفته 13: ایالت اوهایو ، شمال غربی به نظر می رسد بدون شکست باقی بماند