[ad_1]

با نزدیک شدن به مرحله پلی آف فوتبال Fantasy ، برخی از بازیکنان احتمالی جدید عنوان شما به عنوان اضافه شدن یک بازیکن درجه یک آزاد ظاهر می شوند. کام آکرز با عقب ماندگی در لس آنجلس ، روز یکشنبه بیش از آنچه قول داده بود نشان داد. آیا باید Akers را بهترین انتخاب در میان اهداف شما برای کنار گذاشتن NFL Fantasy Football دانست؟ با اخراج ویل فولر برای ادامه فصل ، ککه کوتی اکنون نقش بیشتری در بازی پاس هوستون بازی می کند. آیا Couedy باید یکی از بهترین اهداف شما برای کنار گذاشتن تخیل فوتبال هفته سیزدهم باشد؟

برای بسیاری از لیگ ها ، این خط رد دیرتر از حد معمول در این هفته اجرا می شود به دلیل بازی Steelers در برابر Ravens در روز چهارشنبه. بنابراین کدام بازیکنان را باید در این هفته مهم اولویت بندی کنید؟ قبل از تصمیم گیری در مورد هدف قرار دادن سیم خیالی فوتبال برای هفته سیزدهم ، مطمئن شوید که اسکات انگل ، ساکن تالار مشاهیر SportsLine ، چه چیزی برای گفتن دارد.

انگل یکی از اعضای تالار مشاهیر انجمن نویسندگان ورزش فانتزی است. او چهار بار برنده جایزه FSWA و 9 بار فینالیست است و در لیگ معتبر فوتبال فانتزی خود در نیویورک سه کیسه بیرون آورده است که شامل سایر کارشناسان و بازیکنان پرمخاطره است.

انگل پس از 11 هفته در لیگ های فانتزی فوتبال فصلی خود 103-60-2 به سر می برد. همانطور که توصیه می شود ، قبل از اجرای موفقیت آمیز ، در این فصل او بیش از جاستین هربرت و مایک دیویس بود. او همچنین در هفته یازدهم به بازیکنان فانتزی کارلوس هاید اضطراری داد.

او اکنون از بهترین عوامل رایگان فوتبال فانتزی که به هفته 13 وارد می شوند رونمایی کرده است. شما می توانید بهترین معافیت از سیم NFL فانتزی و تجزیه و تحلیل کامل وی را در SportsLine مشاهده کنید.

بهترین تصمیمات خارق العاده فوتبال برای رها کردن سیم برای هفته سیزدهم

یک بازیکن ، Engel ، به بازیکنان Fantasy توصیه می کند که روی معافیت 13 هفته ای تمرکز کنند: Falcons Atlanta که به Ito Smith بازگشتند. داشتن عمق کیفیت در لیست فصلی خود نیز بسیار مهم است. از 12 بازگشت دونده ای که در این فصل در فوتبال فانتزی کشیده شده ، هفت نفر به دلیل مصدومیت زمان قابل توجهی را از دست داده اند. بنابراین این یک اقدام بسیار هوشمندانه است که بازیکنان “بیمه” را برای مدافعان اصلی خود در نظر بگیرید. این امر به ویژه در مورد بازیکنانی که اغلب مصدوم هستند یا کسانی که سابقه غنی از دست دادن وقت دارند ، مانند دالوین کوک یا رحیم مسترت ، صادق است.

تاد گارلی یکی از خطرناک ترین دوندگان در فوتبال فانتزی است. این یک Fantasy RB2 با کیفیت بود که محکم بود ، عمدتا به دلیل 9 TD سریع. اما او هفته 12 را با مشکل زانو از دست داد و اگرچه ممکن است بتواند برای این هفته برگردد ، اما نمی توانیم روی ماندن وی حساب کنیم.

هنگامی که گارلی بیرون بود ، اسمیت گزینه اصلی پشت Falcons بود ، و در هفته 12 برایان هیل را شکست داد ، اسمیت به طور متوسط ​​5.4 یارد در هر بار حمل به 4.2 برای هیل داشت و همچنین تنها TD سریع را به ثمر رساند. آتلانتا حتی اگر گارلی در تیم شما نباشد ، هر زمان که بخواهد می تواند پایین بیاید و اسمیت می تواند در هر لیست فانتزی یک بازیکن مفید باشد.

هدف دیگر برای انصراف از انگل ورود به هفته سیزدهم است: بازگشت تنسی تیتان ، D’Onta Foreman. قبل از شروع پلی آف Fantasy ، اضافه کردن بازیکنی مانند Foreman یک حرکت بسیار هوشمندانه است. به نظر می رسد او ذخیره اصلی هنری باشد که در فوتبال فانتزی دوباره در زمره نخبگان قرار دارد. اگر هنری در لیست شما باشد ، فورمن به یک بایگانی نیاز دارد.

بر اساس گزارش های ADP برای سال 2020 ، هفت نفر از 12 مدافع اصلی دویدن مقدار قابل توجهی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست دادند. در حالی که خوشبختانه هنری توانسته است سالم بماند ، روند آسیب دیدگی در این فصل به وضوح نشان می دهد که هیچ قله ای از پشت در معرض سقوط نیست. با ورود به هفته سیزدهم ، برنامه ریزی احتمالی برای مرحله پلی آف فانتزی ، یک استراتژی مهم برای فانتزی فوتبال است.

چگونه می توان ادعاهای معافیت هفته 13 خود را ثبت کرد

Engel همچنین یک گیرنده گسترده است که باید فوراً اضافه شود. این بازیکن هنوز به طور گسترده در دسترس است و می تواند یک پیشرفت بزرگ برای پیشرفت تیم فوتبال شما در Fantasy باشد. شما می توانید ببینید که چه کسی فقط در SportsLine است.

بنابراین ، کدام بازیکنان را باید با معافیت از فوتبال فانتزی قبل از هفته 13 هدف قرار دهید؟ و کدام گیرنده مورد نیاز است؟ اکنون از SportsLine دیدن کرده و بهترین نمایندگان رایگان فوتبال فانتزی برنده لیگ را که وارد هفته سیزدهم می شوند ، همه از سالن Fantasy Famer می بینید و می فهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر