مصدومیت هفته 12 در NFL: کریستین مک کافری ، فیلیپ ریورز ، توا تاگووایلوا ، خولیو جونز در میان افراد مورد بحث


هفته دوازدهم مسابقات NFL 2020 در روز شکرگذاری آغاز شد و هیوستون و واشنگتن در پنج بازی دومین بازی خود را به دست آوردند. شکرگذاری بدون آسیب دیدگی نیامد ، زیرا مهاجمان کابوی ها آزرده خاطر شدند زک مارتین از ناحیه بدن آسیب دید در جریان باخت دالاس به واشنگتن 41-16. شیرها پنجشنبه D’Andre Swift (ضربه مغزی) و جانشین کنی گلادی (مفصل ران) را بازنشسته نمی کنند ، زیرا قبل از اینکه دیترویت با نتیجه 41-25 به تگزاس باخت ، هر دو بازیکن محروم بودند.

چندین مصدومیت قابل توجه برای پیگیری مسابقات این آخر هفته وجود دارد. مدافع خط حمله جت سام دارنولد (شانه) امیدوار است با از دست دادن دو بازی گذشته به زمین برگردد. انتظار می رود که تدی بریج واتر ، بازیکن خط حمله پلنگ پس از غیبت در بازی یکشنبه گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو ، با وایکینگ ها – تیم سابق خود – روبرو شود. با این حال ، نیک فالز ممکن است چندان خوش شانس نباشد ، زیرا مهاجم ابتدایی خرس ها تمرین چهارشنبه را به دلیل آسیب دیدگی ران از دست داد. در غیاب Falls ، میچل تروبیسکی تمام تکرارهای تهاجمی را انجام داد ، زیرا انتخاب کننده دور اول می تواند اولین بازی هفته 3 خود را هنگامی آغاز کند که خرس ها یکشنبه شب با Packers روبرو شوند.

بعد از بازیهای روز یکشنبه که فقط دو روز دیگر باقی نیست ، در اینجا نگاهی به گزارشات مربوط به مصدومیت هفته 12 تیم NFL می افتد. چند تیم NFL به دلیل COVID-19 مجبور به لغو تمرین روز جمعه شدند.

تمام شانس های NFL از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل ارائه می شود.

  • کاردینال ها: TE دارل دانیلز (مچ پا) ، DE Josh Mauro (همسترینگ) ، S Jalen Thompson (مچ پا) OUT ؛ S چارلز واشنگتن (کشاله ران) ، OL جاستین موری (دست) مسائل
  • میهن پرستان: RB Rex Burkhead (زانو) ، OT Isaiah Wynn (زانو) OUT ؛ LB Ja’Whaun Bentley (کمر) ، DL Tashawn Bower (بیماری) ، DL Adam Butler (شانه) ، DL Byron Cowart (پشت) ، DL Carl Davis (ضربه مغزی) ، DB Kyle Dugger (انگشت) ، K Nick Folk (پشت) ، CB Stephon Gilmore (بازو) ، WR N’Keal Harry (شانه) ، TE Ryan Izzo (همسترینگ ، بازو) ، G Shaq Mason (گوساله) ، WR Matthew Slater (زانو) ، RB JJ Taylor (چهار)

کاردینالز به کیلر موری (شانه) کوارتر مدافع مصدومیتی نداد ، بنابراین او روز یکشنبه مقابل پاتریوت ها به میدان می رود. موری یک شرکت کننده کامل در تمرین روز جمعه بود. گیرنده گسترده DeAndre Hopkins (بیماری) نیز برچسب آسیب دیدگی دریافت نکرد. گیرنده عریض لاری فیتزجرالد در لیست ذخیره / COVID-19 است.

بوور ، دیویس ، اسلاتر و تیلور در عمل برای میهن پرستان محدود بودند ، اما همه آنها به لیست مشکوک سرمربی بیل بلیشیک راه یافتند. مشخص نیست که این بازیکنان موفق می شوند تا زمانی که لیست غیرفعال روز یکشنبه منتشر شود ، حتی اگر هریس و هری هفته گذشته بازی کردند.

Viking Panthers (-4)

در حالی که Bridgewater به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت ، مت Rule ، مربی تیم Panthers اظهار داشت که نسبت به بازی McCaffrey پس از محدودیت در طول هفته بدبین است.

وایکینگ ها پس از از دست دادن وقت آموزش در طول هفته ، روز یکشنبه هریسون اسمیت در امان خواهند بود. مینه سوتا احتمالاً بدون یک حمله حمله ترسناک در ایرو اسمیت ، که در جریان پیروزی 9 هفته ای وایکینگ ها برابر شیرها ، در منطقه قرمز دو ضربه ناگهانی به دست آورد ، بدون گل خواهد بود.

در غیاب وارد ، کوین جانسون ، یک پیشکسوت شش ساله ، به احتمال زیاد سومین شروع فصل خود را انجام می دهد. کلیولند همچنان بدون پاس مایلز گرت ، که هنوز در ذخیره تیم / COVID-19 است ، خواهد بود.

حتما بخوانید:
بایگانیها محل نصب هدرز 206 در تهران - تون آپ فرهاد

اگرچه مینشو منتفی نیست ، داگ مارونه ، مربی جگوارس در اوایل این هفته اعلام کرد که مایک گلنون در برابر براون ها شروع خواهد کرد. پس از ترک چارک و کونلی ، گلن باید بیشتر به اجتناب از جیمز رابینسون و جانشین کیلان کول متکی باشد.

در حالی که اینگرام جمعه به سمت ذخیره مصدوم می رود ، ایزاک روچل کهنه کار چهار ساله (که در این فصل 1.5 کیسه و دو شروع دارد) قرار است به جای او شروع شود. آنتونی لین روز جمعه گفت که تیم فرصتی برای دریافت کرنر کرنس هریس جونیور دارد که روز جمعه توسط IR فعال شد و روز یکشنبه آستین اکلر را در دسترس داشت.

اگرچه صورتحساب ها بدون براون و فورد خواهند بود ، اما آنها مدافع جوش نورمن را پس از اینکه اخیراً در COVID-19 قرار گرفتند ، برگرداند. عدم حضور براون می تواند موقعیت های بیشتری را برای گابریل دیویس ایجاد کند که در حال حاضر چهارمین تیم از نظر دریافت حیاط است و با دو گرفتن تاچ داون دوم تا دوم است.

فرل به طور دائم از ذخیره / COVID-19 حذف شده است ، اما جان گرودن سرمربی وضعیت خود را برای روز یکشنبه اعلام نمی کند. اجرای مجدد جاش جیکوبز (ران) در طول هفته محدود شد ، اما به او تعریفی از مصدومیت برای روز یکشنبه داده نشد. او بازی خواهد کرد.

شاهین ها برایان هیل و ایتو اسمیت را به عنوان شروع کننده اصلی گارلی بیرون می آورند ، اما بزرگترین سوال در اسکله این است که آیا جونز بازی می کند یا خیر. وضعیت جونز برای روز یکشنبه پس از محدود شدن در روز چهارشنبه در تردید است و آتلانتا به دلیل اقدام پیشگیرانه برای COVID-19 تمرین روز پنجشنبه را لغو کرد. گیرنده پهن Calvin Ridley (پا) برچسب آسیب دیدگی دریافت نکرد.

برایان فلورس ، مربی دلفین ها گفته است که قبل از اینکه تصمیم بگیرد که مسابقه را روز یکشنبه آغاز می کند ، باید فیلم تمرینی تاگووایلوا را ببیند. رایان فیتزپاتریک ، که دو سری باخت آخر را در یکشنبه گذشته در دنور انجام داد ، در پیروزی 6 هفته ای دلفین ها مقابل جت ها سه ضربه محکم و دو بازدارندگی انجام داد.

بزرگترین خبر برای جت ها این است که به سام دارنولد تعریفی از مصدومیت داده نشده است. دارنولد (شانه) در مسابقه روز یکشنبه برابر دلفین ها و همچنین برشاد پریمان (شانه) گیرنده وسیع شروع خواهد کرد ، او همچنین تعریفی از مصدومیت دریافت نکرد.

غول ها از هفته بیرون می آیند ، عمدتا برای این بازی سالم هستند. سه مبتدی – گیرنده وسیع استرلینگ شپارد (لگن / پاشنه) ، ریشه بک جیمز بردبری (مربوط به مصدومیت نیست) و نگهبان کوین زایتلر (ضربه مغزی) – هیچ مصدومیتی دریافت نکردند. یکشنبه رفتن خوب است.

هر بازیکن که در بالا برای بنگالی ها ذکر شده بود ، در تمرین روز جمعه کاملاً شرکت می کرد. زاک تیلور ، مربی بنگالس درباره سوالی در مورد برنارد گفت که او نسبت به وضعیت دونده خود برای روز یکشنبه خوشبین است.

تیتان ها حتی به گیرنده پهن AJ Brown آسیب نرساندند ، زیرا او جمعه کاملاً در تمرین شرکت داشت. براون چهارشنبه و پنجشنبه تمرین خود را از دست داد. اگر سافولد و جونز بازی نکنند تنسی می تواند توسط دو دارنده خط حمله شکست بخورد. جمعه هر دو در عمل محدود شدند.

در حالی که از او به عنوان مشکوک نام برده شده است ، انتظار می رود ریورز در بازی روز یکشنبه برای کلت ها شروع کند. پاسكال روز جمعه با از دست دادن دو عمل اول هفته محدود شد.

دفع عقب آلوین کامارا (پا) و گیرنده پهن مایکل توماس (مچ پا) در طول هفته محدود بود ، اما تعریفی از مصدومیت دریافت نکردند و برای مقدسین بازی می کنند. نیک ایستون به گارد چپ پیوست و سزار روئیز به سمت گارد راست رفت وقتی که پیت هفته یازدهم مقابل Falcons را ترک کرد.

حتما بخوانید:
توربوشارژر الکتریکی : TBE08

دنور پس از مثبت شدن آزمایش COVID-19 از بازیکن و دو نفر از کارکنان ، تمرین خود را لغو کرد. جودی تمرین روز پنجشنبه را از دست داد ، تنها بازیکن سوال برانگیزی است که یک جلسه را در روز پنجشنبه از دست داد.

49 در گیرنده گسترده با Brandon Ayuk در لیست ذخیره / COVID-19 کوتاه هستند. انتظار می رود کندریک بورن و ریچی جیمز حتی با بازگشت دیبو ساموئل نیز زمان بازی بیشتری داشته باشند. ترنت ویلیامز ، که در سمت چپ است ، هنوز در ذخیره / COVID-19 است. سرمربی كایل شاناهان گفته است كه رحیم مسترت و جف ویلسون روز شنبه در لیست فعال خواهند بود زیرا هر دو به بازی خود بازمی گردند. شاناهان همچنین گفت که “شانس وجود دارد که ویلیامز بازی کند و آنها با ساموئل زیرک باشند.

آریس این عمل را پس از دریافت نتایج آزمون COVID-19 در روز پنجشنبه ، كه نیاز به آزمایش اضافی دارد ، لغو كرد. سرمربی شان مک وی گفت که هیبی برای بازی روز یکشنبه تصمیم خواهد گرفت و همچنین اشاره کرد که قوچ ها می خواهند با او هوشمندانه عمل کنند.

تخلف رئیس مطمئناً از بازگشت سامی واتکینز که در هفته 5 بازی نکرده استقبال خواهد کرد. هر بازیکن گزارش مصدومیت تیم در طول هفته به عنوان مربی تمام وقت در لیست قرار گرفته است و هیچ کس تعیین نهایی برای آن بازی ندارد.

سرمربی Buccaneers ، Bruce Arians با وضعیت پرتابه سمت چپ و نگهبان چپ خود شفاف بود. اسمیت در طول بازی تصمیم خواهد گرفت و مارپت هنوز در پروتکل ضربه مغزی است ، بنابراین خلیج تمپا منتظر پاک شدن است. شیپلی در پایان دوران حرفه ای خود دچار مصدومیت شد و در آینده در کادر مربیگری تامپا بای حضور خواهد داشت.

خرس در بسته بندی (-8.5)

  • خرس ها: QB Nick Falls (باسن) DOUBTFUL؛ DT Akiem Hicks (همسترینگ) ، S Sherrick McManis (بازو) ، OL Rashaad Coward (مچ پا) ، LT Charles Leno Jr. (انگشت) ، مسائل CB Buster Skrine (مچ پا)
  • بسته بندی کنندگان: RB تایلر اروین (مچ دست ، دنده) ، CB جاش جکسون (ضربه مغزی) ، سی کوری لینسلی (پشت) ، WR Equanimeous St. قهوه ای (زانو) ، WR Marquez Valdes-Scantling (آشیل) ، CB کوین کینگ (آشیل) سUال

خرس ها از روز یکشنبه در میچل تروبیسکی آغاز می شوند ، زیرا فالز پس از یک هفته تمرین نکردن به سختی قادر به کنار آمدن است. تروبیسکی اولین شروع خود را در هفته 3 آغاز خواهد کرد ، زمانی که به نفع تالس قرار گرفت. تروبیسکی به مدت چند هفته از ناحیه شانه از ناحیه شانه آسیب دید اما در این هفته تعیین مشخصی دریافت نکرد.

سرمربی بسته بندی ها مت لافلور می گوید “امیدواریم” در مورد شرایط والدس-اسکانتلینگ که روز جمعه تمرین نمی کند. او پس از ترک بازی یکشنبه گذشته مقابل کلتس که از ناحیه کمر آسیب دیده بود ، به توانایی ترک لینسلی خوش بین است. گیرنده پهن Davante Adams (مچ پا) علائم آسیب دیدگی دریافت نکرد و انتظار می رود یکشنبه در دسترس باشد.

تحلیلی در حال انجام است.

  • کلاغ ها: TBD
  • فولادها: TBD

در حال حاضر ، Ravens به دلیل وضعیت مداوم تیم COVID-19 از مرکز خود دور هستند. بازی پنجشنبه شب به یکشنبه موکول می شود – و دوباره به سه شنبه موکول می شود. روز جمعه پیتزبورگ برای دومین روز متوالی تمرین خود را لغو کرد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید