مشاهده کنید: راسل وستبروک شماره تی شرت جدیدی را با جادوگران انتخاب می کند و به همین دلیل او تغییر را ایجاد کرد


راسل وستبروک تیم جدید و تعداد جدیدی دارد. روز چهارشنبه ، گزارش شد که راوستت های هوستون وستبروک را با واشنگتن وایرز برای جان وال و یک گزینه دفاعی برای دور اول در سال 2023 معامله کردند.

روز پنجشنبه ، جادوگران در توییتر خود نوشتند که یک تغییر جدید برای وستبروک ، یک شماره جدید در حال آمدن است.

در واشنگتن ، او برخلاف شماره 0 که با راکتس و اوکلاهما سیتی تندر به تن داشت ، شماره 4 خواهد پوشید.

این تغییر به این دلیل اتفاق می افتد که شماره دبیرستان Westbrook است ، بنابراین اگر او مجبور به انتخاب چیز دیگری برای پوشیدن بود ، شماره 4 انتخاب آسان بود.

در اینجا اولین نگاهی به آن در شماره 4 است.

مطابق با رویس یانگ از ESPN، این شماره وستبروک از زمان پوشیدن آن در دبیرستان همیشه بوده است ، اما در بیشتر دوران حرفه ای خود توسط بازیکنان دیگر گرفته شده است.

هنگامی که وستبروک به UCLA رسید ، آرون افلالو شماره 4 را پوشید. نیك كلیسون قبلاً مدعی شماره 4 بود كه وستبروك به اوكلاهاما سیتی رسید و در هوستون ، دانیل هاوس هنگام ورود وستبروك قبلاً این شماره را به تن داشت.

همچنین قابل توجه است که این عدد شناخته شده توسط واشنگتن توسط گیلبرت آرناس نخواهد بود ، که قبلاً اظهار داشته است که 0 پوند با جادوگران “بازنشسته” می شود. هیچ کس در سال 2010 از آرناس در واشنگتن شماره 0 نمی پوشید.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>