مشاهده کنید: ایواندر کین از لوگان پل و شارکس به جنگ کلامی برای بازی احتمالی بوکس ادامه می دهد


گتی ایماژ

لوگان پل ، ستاره یوتیوب ، شنبه شب در یک مسابقه بوکس ، بازیکن سابق NBA را شکست داد و او را به یک میم تبدیل کرد. پس از پیروزی ، ورزشکاران داوطلبانه دستور دادند به رینگ بروند و سعی کنند پل را از زمین خارج کنند.

ایواندر کین ، مهاجم سان خوزه شارکس معتقد است که اگر فرصتی به دست بیاید می تواند پل را شرمنده کند. در حالی که کین بوکسور صنایع دستی نیست ، بسیاری دستان او را روی یخ گرفته اند.

او در ابتدا در توییت خود نوشت که “پل” را “خراب” می کند و می گوید: “جنگ با پسران کم تجربه و بسیار جوان تر آسان است.”

کین حتی یک تاریخ برای نبرد احتمالی تعیین کرد.

کین همچنین ویدیویی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و گفت: “من حوله را از سر شما برمی دارم و زمین را با شما پاک می کنم” ، علامت گذاری پول

حالا لوگان پل ، برادر جیک ، که با بوکس سلبریتی ها غریبه نیست ، می گوید که آماده است با مجری کوسه وارد رینگ شود.

او با چیزی شبیه تلاش برای بو دادن شروع کرد و گفت: “ایواندر کین؟ کوسه هایی از سن خوزه؟ این دقیقاً چیست؟ نوعی ماهی؟ حیوان آبزی؟ چه کسی در سن خوزه زندگی می کند؟”

وی پس از خواندن پیام از کین ، گفت: “آن را در لیست قرار دهید. من این کار را می کنم. این س myال من است. اولین چیزی که پرسیدم این بود:” جیک پل در مقابل ایواندر کین ، آیا این یک نبرد بزرگ است؟ “این چند خرید انجام می شود؟”

او سپس بیشتر در مورد کین می پرسد ، تعجب می کند که آیا او یک بازیکن فعال NHL است یا خیر ، “او کی بوکس تمرین می کند؟”

ناامید ، پل گفت که یک چهارم میلیون در جنگ سرمایه گذاری خواهد کرد.

گفتنی است که آیا این نبرد را خواهیم دید یا خیر ، باید گفت اما احتمالاً تفاوت آن با مسابقه رابینسون بسیار زیاد خواهد بود.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>