[ad_1]

arch-manning.jpg
247 ورزش

با گذشت زمان ، آرچ منینگ با اجرای خود در شبکه نشان می دهد که واقعاً یکی از اعضای خانواده منینگ است. آخرین موفقیت او هدایت تیم دبیرستان ، ایزادور نیومن در نیواورلئان ، به یک فصل بدون شکست بود. انجمن دو و میدانی دبیرستان لوئیزیانا در 22 نوامبر مرحله پلی آف دونفره را اعلام می کند.

فصل منظم 8-0 با پیروزی 31 بر 8 مقابل South Plaquemines به جمعه محدود شد. در طول مبارزات انتخاباتی ، منینگ ، که بهترین فیدر سبک در کلاس خود است ، در طول مبارزات 22 پاس تاچ داون و 9 تاچ داون داشت. در اینجا برخی از نکات برجسته این بازی اخیر آورده شده است.

این تازه ترین دستاورد در دومین فصل دوم منینگ است. این بدان معنا نیست که دانشجوی سال اول تحصیلات چشمگیر نبود – او فقط 2،438 یارد و 34 تاچ داون پرتاب کرد در حالی که تیمش سال گذشته 9-1 رفت – اما کانون توجه ملی به همان روش امسال نبود. این بیشتر به خانواده او برمی گردد که به او اجازه نمی دهد در آن زمان تبلیغات رسانه ای زیادی انجام دهد.

اکنون اوضاع کمی متفاوت است. پسر کوپر منینگ ، نوه آرچی منینگ و برادرزاده پیتون و الی منینگ در اوایل این فصل برای اولین بار در ESPN ظاهر شد و امسال نیز مصاحبه های زیادی انجام داد.

کوپر منینگ ، پدر آرچ ، بزرگترین فرزند از میان سه برادر منینگ و یکی از آنها است که اغلب او را به عنوان بهترین ورزشکار خانواده توصیف می کنند. کوپر در دوران دبیرستان در نیومن ، یک گیرنده گسترده بود و حتی بورس تحصیلی Ole Miss را نیز به دست آورد ، اما شرایط نادر ستون فقرات او را مجبور کرد که چوب های خود را ببندد. پیتون در واقع پاسهای کوپر را در دوران دبیرستان می انداخت زیرا آنها فقط دو سال داشتند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر