مشاهده کنید: آرون کانت سوار موتور 2 پس از یک تصادف وحشتناک از آسیب دیدگی جدی جلوگیری می کند


گتی ایماژ

در مراسم گرندپری پرتغال در آخر هفته ، موتورسوار آرون کانت در یک حادثه وحشتناک دچار حادثه شد که از موتورش سر خورد. پس از توقف پرواز كانت روی آسفالت ، وی وظیفه داشت مطمئن شود كه دیگر موتورسوارانی كه هنوز با سرعت ناخوشایند در حال مسابقه بودند مورد اصابت قرار نگیرد.

همانطور که در فیلم مشاهده می کنید ، کانت قبل از اینکه سرانجام متوقف شود و جیغ بزند ، از وسط مسیر پایین کشید. کین از چندین سوارکار مختلف اجتناب کرد و از مسیر به ایمنی فرار کرد.

به گونه ای کانت از آسیب دیدگی جدی جلوگیری کرد و توانست قبل از برخورد با خلبانان دیگری که هنوز ایستاده بودند از باند خارج شود.

زمان واکنش کانت واقعاً پر شور بود زیرا او موفق شد سایر سوارکاران را بدرقه کرده و به کنار خود بچرخد. مطمئناً کانت در حالی که برای گرفتن دوچرخه خود می دوید ، از این مصیبت خیلی مبهوت به نظر نمی رسید. به راحتی می توان گفت که او یکی از خوشحالترین افراد این ورزش است که توانسته بدون آسیب دیدگی جدی زنده بماند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>