[ad_1]

trace-mcsorley.jpg
گتی ایماژ

قبل از اینکه اولین موفقیت خود را در NFL در روز چهارشنبه در بازی Ravens برابر فولاد انجام دهد ، Trace McSorley هنگام بازی بالتیمور اغلب در لیست غیر فعال بود. با تخفیف شرایط انفجار COVID-19 راونز ، همه اینها تغییر کرد و رابرت گریفین سوم که در میانه بازی آسیب دید ، آن روز نه تنها او را روی تشک قرار داد ، بلکه او را از زمین خارج کرد.

برای برخی – چه طرفداران پن ایالت و چه دوستان و خانواده مک سورلی – این دلیل مهمی برای بیرون آمدن این رشته سوم در زمین بود. اما هیچ یک از گروه ها بیش از طرفداران NFL در TikTok ، جایی که ستاره سابق پن ایالتی کمی قهرمان فرقه شد ، هیجان زده به نظر نمی رسیدند.

این محبوبیت مدت ها قبل از اولین حضور مک سورلی در برابر فولاد وجود داشت. این کار از آنجا شروع شد که یک کاربر TikTok در سال آخر حضور خود در پن ایالتی ، آهنگ هیپی را که برای مک سورلی در سال 2018 ساخته شده بود با آواز آغازین “Gangsta’s Paradise” از کولیو ترکیب کرد و آن صدا را در ویدئوهای زیرمجموعه مصرف کنندگان مک سورلی قرار داد. “دیوانه” “بازی و تسلط.

دیگران نیز در جشن ماکسورلی از او پیروی کردند و از صدا برای سایر فیلم های هیپ استفاده کردند و ادعا کردند که وی بزرگترین مهاجم NFL است / از او می خواهد دوباره MVP لامار جکسون را شروع کند. کار به جایی رسید که حتی حساب رسمی NFL محبوبیت این جوان 25 ساله را شناخت – فقط سه روز پس از ایجاد صدای اصلی – و همچنین حساب رسمی Ravens چند روز بعد.

بنابراین ، به طور طبیعی ، هنگامی که مک سورلی برای بازی در روز چهارشنبه مقابل پیتسبورگ فراخوانده شد ، این قسمت از اینترنت با وسواس مک مک سورلی از هیجان خارج شد. سپس سرانجام از مارکیز “هالیوود” براون استراحت کرد. یک بار دیگر ، حساب NFL در TikTok از این مزیت بهره می برد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، شرایط شدید سلامتی مک سورلی را در برابر فولاد به میدان آورد ، بنابراین به نظر نمی رسد که او به زودی برگردد. اما اکنون که طرفداران سیری ناپذیر و فوق العاده آنلاین این بازیکن 25 ساله طعم دیدن شخصیت وی در فصل منظم در NFL را چشیده اند ، دشوار است تصور کنید که اشتهای آنها دوباره توسط چیزی غیر از ظاهر دیگر در یک بازی واقعی اشباع شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir