[ad_1]

دو تیم از سه تیم MAC بدون شکست روز شنبه روبرو می شوند وقتی بوفالو میزبان CBS Sports Network در ایالت کنت است تا لیست تعطیلات شبکه را نشان دهد ، که شامل سه روز است و شامل پنج بازی است. این اقدام جمعه شب با نبرد تیم های ایالت گریت لیک آغاز می شود و شنبه شب هنگامی که نیروی دریایی میزبان ممفیس است ، پایان می یابد.

اما سربرگ ممکن است اوایل روز شنبه هنگامی که بوفالو و ایالت کنت رو در روی یکدیگر قرار می گیرند وارد شود. تیم ها در اواسط برنامه فقط کنفرانس MAC در رده های جدول رده بندی شرق شرق لیگ با نتیجه 3 بر 0 مساوی هستند و اگر امیدوار باشند در بازی قهرمانی MAC در 18 دسامبر ظاهر شوند ، می توانند شکست بخورند.

مقدار پیش بینی شده 68 امتیاز نشان می دهد که این یک کار با نتایج بالا و همچنین آخرین نتایج هر دو تیم خواهد بود. چشمک های طلا به طور متوسط ​​52.7 امتیاز در هر بازی و 616 یارد در هر بازی است. میانگین بوفالو 44.3 امتیاز و نسبتاً ناچیز 461 یارد در هر بازی است.

میشیگان مرکزی و میشیگان شرقی

تاریخ: جمعه ، 27 نوامبر زمان: 4:00 بعد از ظهر ET
محل: استادیوم Rynearson – Ypsilanti ، میشیگان
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: مربی سابق فلوریدا و کلرادو ، جیم مک آلوین پس از اینکه Chippewas قبل از استخدام با رکورد 1-11 در سال 2018 مبارزه کرد ، کار خوبی انجام داد تا میشیگان مرکزی را به رقابت برگرداند. CMU (2-1) پس از پیروزی در MAC West در فصل گذشته ، دوباره در رقابت برای کسب عنوان قهرمانی لیگ است. از طرف دیگر ، EMU هنوز به دنبال اولین برد خود پس از شروع 0-3 است که شامل یک جفت باخت با یک مالکیت از دشمنان با کیفیت در ایالت های کنت و توپ است

ایالت کنت در مقابل بوفالو

تاریخ: شنبه ، 28 نوامبر زمان: ظهر من
محل: ورزشگاه UB – بوفالو ، نیویورک
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: پس از 11 فصل از دست رفته در طی 12 سال ، ایالت کنت با هدایت شان لوئیس فصل گذشته به 7-6 رسید. حالا لوئیس “برخلاف نقض انفجاری” “صاعقه طلایی” را 3 بر صفر به سمت آغاز هدایت کرد. ایالت کنت در تاریخ 17 نوامبر 69 امتیاز در برابر آکرون و در مقابل در برابر بولینگ گرین در 10 نوامبر 62 امتیاز کسب کرد. این تخلف درمورد تیم 3-0 بوفالو مورد آزمایش قرار خواهد گرفت که هنوز اجازه بیش از 400 یارد در هر بازی را نداده است. گاوها نیز آزرده خاطر نیستند ، زیرا آنها در هر سه بازی 40 گل یا بیشتر به ثمر رسانده اند.

فلوریدا آتلانتیک و تنسی مرکزی

تاریخ: شنبه ، 28 نوامبر زمان: 3:30 بعد از ظهر ET
محل: استادیوم فلوید جانی “رد” – مورفریسبورو ، تنسی
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: اکنون FAU چندان در اخبار خبری نیست که لین Kifin بامزه دیگر سرمربی او نیست. اما جغدها بی سر و صدا با هدایت ویلی تاگارت با 5: 1 شروع کردند ، زیرا مربی سابق ایالت اورگان و فلوریدا تور نجات خود را با سر و صدا آغاز کرد. تنها باخت FAU در برابر مارشال بدون شکست بود. هیچ کس در مقابل دفاع FAU که با هماهنگی جیم لیویت مربی سابق فلوریدا جنوبی انجام می شود ، بیش از 20 امتیاز کسب نکرده است. در مقابل ، دفاع MTSU در شروع 3-6 تیم ضعیف بود. اما Blue Raiders در سه بازی اخیر خود دو پیروزی کسب کرده است.

ممفیس در برابر نیروی دریایی

تاریخ: شنبه ، 28 نوامبر زمان: 19:00 ET
محل: ورزشگاه یادبود Marine Corps – آناپولیس ، مریلند
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: تخلف پر پرواز در ممفیس می تواند یک روز در برابر نیروی دریایی داشته باشد که در دو بازی اخیر خود 88 امتیاز برای SMU و هوستون را فراهم می کند. اما Midshipmen از 31 اکتبر بازی نکرده است ، بنابراین آنها وقت زیادی برای آماده شدن برای ببرها دارند که برخی از مشکلات دفاعی خود را پشت سر گذاشته اند. هر دو تیم 3-2 در AAC بازی می کنند و سبک های بسیار متفاوتی را بازی می کنند ، که باید این جنگ را به یک جنگ سرگرم کننده تبدیل کند که در آن دفاع اختیاری باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر