مسابقات فوتبال کریسمس در شبکه ورزشی CBS – یک پخش تلویزیونی از Louisiana Tech برابر North Texas ، کانال تلویزیونی را تماشا کنید


بوفالو هفته گذشته با پیروزی 70 بر 41 مقابل ایالت کنت به صندلی راننده در بخش شرق MAC پرید و امیدوار است که روز شنبه که گاوها آخر هفته آخر هفته در یکی از شش بازی شبکه ورزشی CBS در اوهایو بازی می کنند ، در آنجا بمانیم. اما Bobcats 2-1 باید ایده خوبی در مورد چگونگی کاهش سرعت بوفالو داشته باشد ، زیرا این یک دستورالعمل است که طی دو فصل گذشته برای آنها مفید بوده است. همه چیز در مورد متوقف کردن جارت پترسون است.

پاترسون ، نوجوانی که فصل 1799 حیاط خود را پشت سر گذاشت ، هفته گذشته هنگامی كه ركورد FBS را با هشت برخورد سریع علیه ایالت كنت ثبت كرد ، نام خود را در این كشور اعلام كرد. در کل ، او با 409 یارد زمین کار کرد و موفق به ثبت یک رکورد دیگر FBS نشد. اما در دو بازی شغلی برابر اوهایو ، پترسون در 21 دوش فقط 75 یارد را فرار کرد.

Bobcats به دنبال تکرار این موفقیت در برابر پترسون و بازگشت به رقابت های قهرمانی است. با رکورد 2-1 ، اوهایو با اختلاف 3 بر صفر به میشیگان مرکزی باخت 3 امتیازی است و شکست تیمی از بوفالو که از کانون توجه ملی برخوردار است کاملاً بیانیه خواهد داد. این مسابقه فقط یکی از نقشه هایی است که در هفته 14 فصل فوتبال کالج در شبکه ورزشی CBS انجام خواهد شد.

تگزاس شمالی و لوئیزیانا تک

تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر زمان: 18:00 ET
محل: استادیوم Apogee – دنتون ، تگزاس
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: پس از هفت هفته متوالی برای افتتاحیه فصل ، لوئیزیانا تک (4-3) از 31 اکتبر از میادین دور است. این وقفه برای دو بازیساز اصلی هزینه داشت ، زیرا آدریان هاردی گیرنده اصلی و جاستین هندرسون پیشکسوت ، کشش آخر فصل را ترک کردند. سبزهای میانی (3-4) با وقفه سه هفته ای خود کنار آمدند و از آن زمان 1-1 بوده اند.

نیروی هوایی علیه یوتا

تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر زمان: 9:30 بعدازظهر ET
محل: استادیوم ماوریک – لوگان ، یوتا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: هر دو تیم در آخرین بازی خود نیومکزیکو را شکست داده اند ، بنابراین باید بتوانند از فیلمی از آن بازی ها استفاده کنند تا تخمین منطقی از انتظارات بدست آورند. از نظر یوتا ، این اولین برد فصلی بود که قبلاً تغییر مربیگری را نیز به همراه داشت. از زمان رفتن گری آندرسن ، هماهنگ کننده دفاع مشترک ، فرانک میل در دو بازی به عنوان مربی موقت حضور داشته است. در نیروی هوایی ، جایی که شاهین ها 2-2 هستند ، از جمله پیروزی بزرگ 40-7 برابر ناوگان رقیب در ابتدای کار ، اوضاع کمی پایدارتر بود.

UNLV v. Boise State

تاریخ: جمعه 4 دسامبر زمان: 9:30 بعدازظهر ET
محل: استادیوم Allegiant – لاس وگاس ، نوادا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: برونکوس ها 4-1 هستند و تنها باخت آنها به BY بود ، در حالی که آنها بدون دو مدافع اول خود بودند. بنابراین ، در اصل ، این تیم از ایالت بویس یک باخت تحریف شده است ، به طوری که در شکار با مارشال ، کارولینای ساحلی و سینسیناتی برای برتری در بین گروه های گروه پنج شکست نخورد. ایالت بویز در برابر تیم UNLV که 0-5 است با 5 باخت دو رقمی در سال اول مربیگری مارکوس آرویو ، مشکلی برای ارتقا to به 5-1 ندارد.

اوهایو و بوفالو

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 3:30 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه پدن – آتن ، اوهایو
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: مربی بوفالو ، لنس لیپولد ، توجه خود را به چرخ فلک مربیگری جلب می کند. او لیست نامزدهای شغل Vanderbilt توسط دنیس دود از CBS Sports را شکست و قابل درک است. لیپولد پس از شروع 7-17 در دو فصل اول خود ، در موقعیت دشوار تاریخی 22-9 قرار دارد. با این حال پیروزی بر اوهایو پر کلاه خوبی برای کلاه او خواهد بود ، زیرا Bobcats در دو سری آخر این سری پیروز شده اند.

سن دیگو مقابل کلرادو

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 19:00 ET
محل: ورزشگاه SDCCU – سان دیگو ، کالیفرنیا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: هفته گذشته آزتک ها سخت منتظر کلرادو بودند تا اینکه در نتیجه دیگری که به برنامه اضافه شد ، 20-10 به دشمن خود Pac-12 سقوط کردند. به طور کلی ، سن دیگو در اولین سال بردی هاوک به عنوان سرمربی 3-3 است. ایالت کلرادو در سال اول ریاست استیو آدازیو 1-2 است ، اما دو بازی اخیر توسط COVID-19 حذف شده است.

نیومکزیکو در مقابل وایومینگ

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 10:30 PM ET
محل: ورزشگاه سام بوید – لاس وگاس ، نوادا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: چرا وایومینگ و نیومکزیکو در لاس وگاس بازی می کنند؟ دلیل این امر این است که برنامه نیومکزیکو برای فعال ماندن در میان محدودیت های محدودیت جمع آوری در نیومکزیکو ، به نوادا نقل مکان کرده است. لوبوس ها از 2 نوامبر در لاس وگاس مستقر شده اند. واضح است که این یک فصل آزمون برای مربی سال اول دنی گونزالس است. اما لوبوها علی رغم شروع 0-5 خود رقابتی بودند. وایومینگ پس از بازگشت به بازی با پیروزی 45-14 مقابل UNLV هفته گذشته پس از دو لغو متوالی ، با رکورد 2-2 وارد زمین شد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>