[ad_1]

بوفالو هفته گذشته با پیروزی 70 بر 41 مقابل ایالت کنت به صندلی راننده در بخش MAC East Division پرید و به نظر می رسد شنبه در آنجا بازی کند زیرا گاوها آخر هفته در یکی از شش بازی در شبکه ورزشی CBS در اوهایو بازی می کنند. اما Bobcats 2-1 باید ایده خوبی در مورد چگونگی کاهش سرعت بوفالو داشته باشد ، زیرا این یک دستورالعمل است که طی دو فصل گذشته برای آنها مفید بوده است. همه چیز در مورد متوقف کردن جارت پترسون است.

پاترسون ، نوجوانی که فصل 1799 حیاط خود را تمام کرد ، هفته گذشته هنگامی که رکورد FBS را با هشت ضربه سریع در برابر ایالت کنت ثبت کرد ، نام خود را در این کشور به ثبت رساند. در کل ، او با 409 یارد زمین کار کرد و موفق به ثبت یک رکورد دیگر FBS نشد. اما در دو بازی شغلی برابر اوهایو ، پترسون در 21 دوش فقط 75 یارد را فرار کرد.

Bobcats به دنبال تکرار این موفقیت در برابر پترسون و بازگشت به رقابت های قهرمانی است. با رکورد 2-1 ، اوهایو با اختلاف 3 بر صفر به میشیگان مرکزی باخت 3 امتیازی است و شکست یک تیم بوفالو که از کانون توجه ملی برخوردار است کاملاً بیانیه خواهد داد.

نیروی هوایی علیه یوتا

تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر زمان: 9:30 بعدازظهر ET
محل: استادیوم ماوریک – لوگان ، یوتا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: هر دو تیم در آخرین بازی خود نیومکزیکو را شکست داده اند ، بنابراین باید بتوانند از فیلمی از آن بازی ها استفاده کنند تا تخمین منطقی از انتظارات بدست آورند. از نظر یوتا ، این اولین برد فصلی بود که قبلاً تغییر مربیگری را نیز به همراه داشت. از زمان رفتن گری آندرسن ، هماهنگ کننده دفاع مشترک ، فرانک میل در دو بازی به عنوان مربی موقت حضور داشته است. در نیروی هوایی ، جایی که شاهین ها 2-2 هستند ، از جمله پیروزی بزرگ 40-7 برابر ناوگان رقیب در ابتدای کار ، اوضاع کمی پایدارتر بود.

UNLV v. Boise State

تاریخ: جمعه 4 دسامبر زمان: 9:30 بعدازظهر ET
محل: ورزشگاه Allegiant – لاس وگاس
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: برونکوس ها 4-1 هستند و تنها باخت آنها از BYu است که آنها بدون دو مدافع اول خود نیستند. بنابراین ، در اصل ، این تیم از ایالت بویس یک باخت تحریف شده است ، به طوری که در شکار با مارشال ، کارولینای ساحلی و سینسیناتی برای برتری در بین تیم های گروه پنج شکست نخورد. ایالت بویز در برابر تیم UNLV که 0-5 است با 5 باخت دو رقمی در سال اول مربیگری مارکوس آرویو ، هیچ مشکلی برای ارتقا to به 5-1 ندارد.

اوهایو و بوفالو

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 3:30 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه پدن – آتن ، اوهایو
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: مربی بوفالو ، لنس لیپولد ، توجه خود را به چرخ فلک مربیگری جلب می کند. او لیست نامزدهای شغل Vanderbilt توسط دنیس دود از CBS Sports را شکست و قابل درک است. لیپولد پس از شروع 7-17 در دو فصل اول خود ، در موقعیت دشوار تاریخی 22-9 قرار دارد. با این حال پیروزی بر اوهایو پر کلاه خوبی برای کلاه او خواهد بود ، زیرا Bobcats در دو سری آخر این سری پیروز شده اند.

سن دیگو مقابل کلرادو

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 19:00 ET
محل: ورزشگاه SDCCU – سان دیگو ، کالیفرنیا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: هفته گذشته آزتک ها سخت منتظر کلرادو بودند تا اینکه در نتیجه دیگری که به برنامه اضافه شد ، 20-10 به دشمن خود Pac-12 سقوط کردند. به طور کلی ، سن دیگو در اولین سال بردی هاوک به عنوان سرمربی 3-3 است. ایالت کلرادو در سال اول ریاست استیو آدازیو 1-2 است ، اما دو بازی اخیر توسط COVID-19 حذف شده است.

نیومکزیکو در مقابل وایومینگ

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 10:30 PM ET
محل: ورزشگاه سام بوید – لاس وگاس ، نوادا
تلویزیون: شبکه ورزشی CBS [Channel finder]
پخش زنده: CBSSports.com | سیار: برنامه ورزشی CBS

خطوط داستانی: چرا وایومینگ و نیومکزیکو در لاس وگاس بازی می کنند؟ دلیل این امر این است که برنامه نیومکزیکو برای فعال ماندن در میان محدودیت های محدودیت جمع آوری در نیومکزیکو ، به نوادا نقل مکان کرده است. لوبوس ها از 2 نوامبر در لاس وگاس مستقر شده اند. واضح است که این یک فصل آزمون برای مربی سال اول دنی گونزالس است. اما لوبوها علی رغم شروع 0-5 خود رقابتی بودند. وایومینگ پس از بازگشت به بازی با پیروزی 45-14 مقابل UNLV هفته گذشته پس از دو لغو متوالی ، با رکورد 2-2 وارد زمین شد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir