مرگ دیگو مارادونا: پلیس آرژانتین در خانه پزشک افسانه فوتبال جستجو می کند


گتی ایماژ

به گزارش CNN ، پلیس آرژانتین اخیراً در چارچوب تحقیقات درباره مرگ افسانه فوتبال ، در منزل و مطب پزشک دیگو مارادونا جستجو کرد. مارادونا در 25 نوامبر در سن 60 سالگی در خانه خود در تیگر آرژانتین درگذشت. به گفته آژانس آرژانتین تل ، پلیس اسناد و بسیاری از تلفن های همراه را از اموال دکتر لئوپولدو لوکه کشف و ضبط کرد.

پلیس پس از آغاز تحقیقات غیرقانونی مرگ توسط دادستان جان بروارد ، به بازرسی از محل پرداخت. در رابطه با این تحقیقات ، سه دختر مارادونا روز شنبه در دادگاه شهادت دادند ، گزارش CNN. هیچ اتهامی علیه مرگ مارادونا ارسال نشده است.

لوکه به مقامات محلی اطلاع داده است که قصد دارد با تحقیقات همکاری کند و برائت خود را نسبت به مرگ مارادونا حفظ کند.

لوک آخر هفته به یک شرکت وابسته به CNN گفت: “من در مراسم خاکسپاری او بودم. من در مراسم خاکسپاری او بودم. من همیشه با او بودم زیرا می دانستم این همان چیزی است که او می خواهد.” “من افراد زیادی را دیده ام كه ​​قبلاً هرگز ندیده ام. و بعد كه یك روز با او نبودم ، باورم نمی شود.”

به گفته ، مرگ مارادونا به دلیل یک مشکل قلبی تنفسی بود کلارین. به تازگی ، مارادونا سهم مناسبی از مشکلات بهداشتی داشته است. او اوایل ماه نوامبر در بیمارستان بستری شد و سرانجام تحت عمل جراحی فوری مغز قرار گرفت تا لخته خون را درمان کند. این عمل موفقیت آمیز بود و مارادونا از بیمارستان مرخص شد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>