[ad_1]

gettyimages-1195069838.jpg
گتی ایماژ

فصل جت نیویورک دقیقاً همانطور که تیم انتظار داشت نگذشته و آنها در حال حاضر تنها تیم بدون برد در لیگ هستند. تیم که در 0-11 نشسته است ، در هر سه مرحله بازی مشکلات بی شماری دارد.

سرمربی آدام گز مسئولیت کمبود تولید را بر عهده می گیرد و به طور خاص موقعیت بازیکن خط حمله را برطرف می کند.

غزه می گوید وقتی که می خواست به سام دارنولد ، خط حمله کمک کند ، توپ را از دست داد.

نگاه گفت (از طریق Rich Cimini در ESPN):

“ما باید در اطراف او کارها را به خوبی انجام دهیم ، اما در عین حال به من بستگی دارد که او را بهتر از آنچه که بازی کرده بازی کند. من به اندازه کافی کار خوبی انجام نداده ام.”

یکی از وظایف اصلی Gaze هنگام آمدن وی به نیویورک کمک به دارنولد در رسیدن به پتانسیل کامل خود بود ، اما همانطور که سوابق آنها نشان می دهد ، چنین نیست.

سرمربی سابق دلفین ها ، که قبلاً با تالار مشاهیر آینده پیتون منینگ در دنور کار می کرد ، اضافه، “من برای کمک به پیشرفت حرفه ای خود به اینجا آمدم … ما نمی توانستیم این کار را انجام دهیم.” در جریان گاز در نیویورک ، جت ها 7-20 پیش رفتند.

دارنولد نیز مقصر این تقصیر را قبول می کند و می گوید که او در سطح مورد نیاز تیمش عملکردی نداشته است.

دارنولد گفت: “من مسئولیت کامل شیوه بازی خود را می پذیرم. به اندازه کافی خوب بازی نکردم.” گفت. “ما افراد بزرگی در این سازمان داریم. با این گفته همه تقصیر برنده نشدن برخی از قسمت ها را به گردن خود می اندازند.”

در حال حاضر ، جت ها راهی 0-16 دارند. نیویورک قرار است برای پایان فصل با Raiders ، Seahawks ، Rams ، Browns و Patriot بازی کند و چهار حریف برتر در مرحله پلی آف هستند. جت ها قبلا از مرحله پلی آف حذف شده اند.

به نظر می رسد اگر جت ها بخواهند زیر مرکز خود را ارتقا دهند ، شماره 1 پروژه را دریافت می کنند و می توانند مورد هدف خط حمله Clemson ، Trevor Lawrence قرار بگیرند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir