[ad_1]

دور لشکر - وایکینگ های مینه سوتا در مقابل سانفرانسیسکو 49ers
گتی ایماژ

مربیان و مدیران کل NFL در حال آماده سازی برای پاکسازی هماهنگ کننده های دفاعی در سال 2021 هستند ، با بیش از نیمی از لیگ بالقوه به دنبال هماهنگ کننده های جدید هستند.

انتظارات برای استخدام حدود هشت مربی جدید – جمع آوری پرسنل جدید – همراه با تیم های زیادی که از قبل به فکر تغییر هماهنگ کننده ها برای فصل آینده هستند ، فضای تغییر بالقوه بی سابقه ای را در این طرف توپ ایجاد کرده است. از آنجا که تیم ها معمولاً مربیان متجاوز را برای جای خالی استخدام می کنند ، بنابراین تعداد مدافعان از دست رفته را برای این شغل ها محدود می کنند ، تیم های زیادی وجود دارند که در سال 2021 به دنبال بازیکن دعوت کننده جدید در دفاع هستند.

تگزاس ، شاهین ها و شیرها اکنون برای سال 2021 بدون سرمربی تمام وقت حضور دارند ، جت ها و جگوارز به عنوان تغییرات مربیگری اجتناب ناپذیر تلقی می شوند و Bears ، Broncos و Chargers این صنعت را به عنوان بالقوه ترین شروع مجدد عنوان کردند. منابع گفتند ، علاوه بر این ، Seahawks و 49ers با پرسنل بالقوه این طرف توپ برای سال آینده تماس گرفته اند و تیم فوتبال واشنگتن ، Raiders ، Packers ، Eagles ، Cardinals ، Bengals و Cowboys برای ایجاد تغییرات بالقوه در اطراف لیگ صحبت می کنند. برای برخی از کارمندان در سمت دفاع توپ برای فصل آینده.

هماهنگ کننده دفاع مقدس دنیس آلن ، هماهنگ کننده دفاعی Bucs تاد بولز ، 49ers دفاعی هماهنگ کننده دفاعی رابرت صالح و هماهنگ کننده دفاعی Colts مت ابربرلوس از بهترین نامزدها برای مربیگری در این طرف توپ هستند (با هماهنگ کننده دفاعی رمس ، براندون استالی بسیار جوان است اما شروع همچنین باعث ایجاد سر و صدای واقعی می شود) ، که بدیهی است می تواند منجر به ایجاد نیازهای بیشتر به جای هماهنگ کننده برای همه تیم هایی شود که آنها را به عنوان سرمربی از دست می دهد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر