محصولات آرایشی و بهداشتی تراست

این کرم رنگ بژ دارد و با ویژگیهای ماتکننده و فاقد چربی خود، قادر است انواع لک و جای جوش را بر روی صورتتان بپوشاند. خانمهایی که به دلیل پوست خود قادر به استفاده از کرم پودر نیستند، میتوانند با خیالی راحت از این محصول استفاده کنند. کرم های ضد لک به دلیل داشتن ترکیبات لایه بردار علاوه بر سطحی کردن لک روند تشکیل لک را کند می کنند. ترکیبات به کار رفته در کرم ضد لک قوی حاوی هیدروکینون ام کیو MQ به خصوص وجود هیدروکینون موجب درمان سریع لک های پوستی شده و با نفوذ عمقی به لایه های زیرین پوست، روند تولید رنگدانه های پوستی را بهبود بخشیده و فعالیت سلول های پوست را متعادل می سازد.

با زدن ضد آفتاب از لایه خارجی پوست در برابر اشعه ماورا بنفش (UV) محافظت کرده و این کار از چروک و پیر شدن زودرس پوست شما میکند. اگر قصد خرید بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب را دارید، این محصول گزینه خوبی برای شما است. این کرم ضد آفتاب ایرانی، از پوست شما در برابر اشعههای UVA، UVB، IR محافظت کرده و با قابلیت کنترل ترشح سبوم و برخورداری از خاصیت ضدآکنهبودن، مهارکنندهی قوی باکتریهای مولد آکنه نیز به حساب میآید.

این کرم ضد آکنه با SPF50 برای پوستهای بسیار حساس و روشن مناسب است. بههمین دلیل به افراد دارای پوست خشک توصیه میشود که در کنار استفاده از محصولات مراقبت از پوست مختلف مانند مرطوبکننده و آبرسانهای پوستی، خرید محصولات ضد لک و روشن کننده را در لیست اولویتهای خود قراردهند. یک کرم ضد لک قوی خارجی که ساخت کشور فرانسه است، کرم روشن کننده اریکه بوده که لکهای ناشی از آفتاب و تغییرات هورمونی را به خوبی درمان میکند.

حتما بخوانید:
دانلود سریال خاتون BluRay 1080p با لینک مستقیم

از دیگر ویژگیهای این محصول، روشنکننده و برطرفکننده لکهای ناشی از تابش نور خورشید میتوان اشاره کرد. وجود هیدروکینون در این کرمها کاهش لکههای سیاه و قهوهای و کک و مک را که در اثر قرارگرفتن در برابر نور خورشید ایجاد شده است، تضمین میکند. بهطورکلی، بهترین کرمها و سرمهای پوستی برای مقابله با کک و مک و تیرگی، از برندهای خارجی هستند و قیمت بالاتری نسبت به نمونههای داخلی دارند. این محصول خاصیت ضد لک داشته و به طور اختصاصی برای پوستهای چرب و مستعد آکنه ساخته شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد لک سانیورا نی نی سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.