متیو استافورد جو مونتانا را برای همیشه در لیست TD قرار می دهد و اولین بار با شکرگذاری شکرگذاری می کند تاریخ NFL


تصاویر امروز ایالات متحده آمریکا

متیو استفورد علیرغم اینکه چقدر شیرهای دیترویت در طی سالهای گذشته در اطراف او فقیر بوده اند ، همچنان به صعود به کتاب های رکورد NFL ادامه می دهد. استفورد به مدت 12 فصل در دیترویت امتیاز دهنده خط دفاعی بوده است ، اما هنوز هم تعداد قابل توجهی را تعیین می کند ، حتی اگر تیم در شروع کار فقط 73-86-1 باشد. زیرا همانطور که شیرها دلگیر بودند ، استافورد نیز رشد کرد.

در کوارتر چهارم باخت 41 بر 25 دیترویت مقابل هوستون تگزاس ، استافورد با یک ضربه 14 قدم مقابل محمد سانو ، جو مونتانا را در لیست اصلی قرار داد. استافورد 274 امین مرحله حرفه ای خود را انجام داد و مونتانا را در رتبه 17 در لیست قرار داد. در پایان روز شکرگذاری ، هجدهمین مسابقه استافورد در استافورد برگزار شد و تونی رومو را در کوتاهترین زمان تعطیلات گره زد.

استافورد 28 امتیاز از 42 را در 295 متری با خاموش کردن و از بین بردن از دست دادن به پایان رساند ، و تبدیل به اولین بازیکن تاریخ NFL شد که 3000 یارد را در حرفه شکرگذاری پرتاب کرد. بازیکن مهاجم شیرها 3،000 در بینی خود دارد ، 662 از رومو (2383) جلوتر است.

استافورد در 160 شروع تاریخ NFL (43،901) بیشترین حیاط را دارد که توسط Aaron Rodgers (43،027) و Drew Breeze (42،831) در این گروه هدایت می شود. 274 پاس تاچ داون او هشتمین بالاترین رقم در تاریخ لیگ در 160 شروع است و 3،803 پاس او اولین است ، 28 قبل از Brees.

حتما بخوانید:
ورق های فولادی و کاربرد انها/دانشنامه اهن و فولاد/اهن دیجی سایتی مطمئن

شیرها در بیشتر دوران حرفه ای استافورد بی رحم بوده اند ، اگرچه او به اندازه کافی خوب بازی کرده است تا آنها را به روز نگه دارد. اگر شیرها به قرارداد استافورد پایبند بمانند ، او سه فصل دیگر در دیترویت خواهد داشت – و رکوردهای بیشتری را که در نهایت شکسته خواهد شد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید