متز تایید می کند که لوئیز روخاس در سال 2021 مدیر تیم خواهد بود ، در حالی که جستجوی GM همچنان ادامه دارد


رئیس جمهور نیویورک متز سندی آلدرسون بعد از ظهر روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران برای ارائه اطلاعات به روز در مورد دفتر جلوی باشگاه و وقایع موجود در اجاق داغ صحبت کرد. در میان آنها آلدرسون بود ، که توضیح داد این باشگاه متمرکز بر روی کار آمدن مدیر کل است و زمستان امسال رئیس جمهور را برای عملیات بیس بال استخدام نمی کند. وی همچنین بازگشت لوئیز روخاس را به عنوان مدیر فصل 2021 تأیید کرد.

روخاس که پس از اخراج کارلوس بلتران در پی رسوایی سرقت امضای هوستون آستروس استخدام شد ، قبل از اینکه اولین بار در سال 2020 به عنوان مدیر مدیریت شود ، در سیستم Mets با افراد خردسال برخورد داشت

“خوشحالم که مدیر سندی هستم و سعی می کنم سری جهانی را ببرم.” روخاس روز سه شنبه در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر کار سخت و افتخار طرفداران خود هستیم.”

در همین حال ، در دفتر جلو ، برنامه این باشگاه استخدام دو مدیر جدید ، یک رئیس بیس بال و یک مدیر کل بود. در عوض ، آلدرسون مسئولیت های خود را به عنوان رئیس تیم و همچنین کمک به نظارت بر عملیات بیس بال به عهده می گیرد.

آلدرسون گفت ، مت ها روند مصاحبه را به طور انحصاری بر روی پر کردن جای خالی مدیر کل تغییر داده اند. این باشگاه تاکنون با شش نامزد مدیر کل مصاحبه کرده است، و مصاحبه های احتمالی دور دوم و سوم در آینده است.

اخبار هفته گذشته در مورد محرومیت طولانی مدت رابینسون کانو از پایه دوم به دلیل آزمایش مثبت دوم PED به این معنی است که باشگاه برای فصل آینده باید 20.25 میلیون دلار دیگر نیز هزینه کند. آلدرسون به خبرنگاران گفت که تیم است بدون در نظر گرفتن آزادی در آن زمان کانو ، افزود که لیست منتشر شده به معنای انعطاف پذیری برای افزودن لیست است.

حتما بخوانید:
بسکتبال خارق العاده: سطح محافظ 2020-21

از آلدرسون همچنین در مورد وضعیت مذاکرات تمدید سوال شد بین متز و بازیکن خارجی مایکل کنفورتو: “این می تواند گفتگویی باشد که من با نماینده او انجام می دهم [Scott Boras] و بله ، در برخی از زمان ها مطمئن هستم که ما به این موضوع نگاه خواهیم کرد و درجه حرارت آنها را اندازه گیری می کنیم و می بینیم که اوضاع در کجا قرار دارد. اما در حال حاضر این گفتگوها انجام نشده است. ”

Conforto تنها نامزد تمدید فوری Mets در زمستان است. کونفورتو که در ماه مارس 28 ساله خواهد شد ، یک سال با آژانس رایگان فاصله دارد. او در سال 2020 با .322 / .412 / .515 برخورد کرد و 128 OPS + حرفه ای دارد.

مت ها ، تحت مالکیت جدید استیو کوهن ، امیدوارند که فصل بعد پس از یک فصل ناامید کننده 2020 که نتوانستند جایگاهی در فصل پس از تمدید کسب کنند ، دوباره به اختلافات بازگردند. کوهن معتقد است که او در اولین فصل بازی خود به عنوان مالک اظهارات تهاجمی خود را بیان خواهد کرد ، در حالی که مخالفان ممکن است تصمیم بگیرند که زمستان امسال را نجات دهند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید