مایک گلنون در هفته سیزدهم دومین شروع متوالی خود را برای جگوارها مقابل وایکینگ ها انجام خواهد داد


گتی ایماژ

مایک گلنون امسال لیست اصلی Jaguars Jacksonville را ثبت نکرد ، اما 12 هفته پس از فصل 2020 ، بهترین شرط بندی آنها برای پیروزی در بازی های فوتبال است. به گفته مربی داگ مارونه ، که روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که بازیکن ذخیره 30 ساله دومین شروع پیاپی خود را در خط دفاعی خواهد داشت ، وقتی یکشنبه جگوارها از وایکینگ ها دیدار می کنند.

شماره 3 QB جکسونویل در بیشتر سال ، گلن یک هفته قبل از 12 در برابر کلیولند براونز در ترکیب اصلی قرار گرفت و Jags را در آن بازی با یک نتیجه نگه داشت ، 20 گل از 35 پاس گل برای 235 یارد ، دو بار زدن و صفر رهگیری. این اولین شروع گلنون از اوایل سال 2017 بود ، زمانی که این پیشکسوت فصل را زیر نظر مرکز خرس های شیکاگو افتتاح کرد.

دومین تماس گاردنر مینشو در طی هفته ها با آسیب دیدگی شست برداشته شد ، در حالی که تازه کار دور دور ششم جیک لوتون با تکمیل مینشاو در دو شروع فقط دو تاچ داون را به شش رهگیری انجام داد. مشخص نیست که آیا مینشو در هفته سیزدهم آماده مخالفت با وایکینگ ها بود یا خیر ، اما مارون علناً تغییر احتمالی QB را حتی قبل از مصدومیت شروع کننده 2019 خود در نظر گرفته است.

گلنون و جاگوارها (1-10) باید موقعیت مناسبی برای حرکت توپ در روز یکشنبه داشته باشند. در حالی که وایکینگ ها (5-6) چهار پیروزی را در پنج بازی اخیر خود به دست آورده اند ، آنها همچنین به نهمین حیاط پر گذر تیم های NFL تسلیم می شوند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>