مایک ورابل و جان هاربو در مورد درگیری بین بازی Titans و Ravens بحث می کنند و می گویند که آنها با یکدیگر دست دادند


جان هاربو قبل و بعد از از دست دادن وقت اضافه به Ravens با بازدید از تیتان ها در روز یکشنبه بر تیتر خبرها تسلط داشت. قبل از بازی ، هارباگ با مالکوم باتلر کرنر تیتان ها درگیری لفظی داشت. پس از بازی ، س questionsالاتی در مورد اینکه آیا هارباگ با مایک گنجشک مربی تنسی دست داده است ، وجود داشت.

گنجشک که تیمش اکنون در سال تقویمی پس از ناراحتی از بالتیمور در بخش پلی آف سال گذشته 2-0 برابر Ravens قرار دارد ، هرگونه ایده اختلاف بین خود و هاربو را که تیمش 6-4 و سوم در AFC سقوط کرد ، رد کرد. شمال

“من برای جشن گرفتن با دریک رفتم [Henry] و تیم به استقبال آنها آمدند و دویدند تا با او دست بدهند گفت گنجشک اقدامات او بلافاصله پس از پیروزی تیتان ها 30-24. “سال شد [Harbaugh] چه مشکلی قبل از بازی وجود داشت و او گفت مشکلی وجود ندارد. بنابراین من برای جشن گرفتن با تیم فوتبالم رفتم. “

از گنجشک همچنین پرسیده شد که آیا هاربو حاضر به دست دادن نیست؟

اسپارو گفت: “نه ، کاملاً نه.” “نه. بسیار احترام جان. ما دست دادیم.”

هاربو بعد از بازی حرفهای اسپارو را در طول بازی تکرار کرد.

هاربو گفت: “بعد از بازی مشکلی پیش نیامد.” از طریق جمیسون هنسلی از ESPN. “مربی گنجشک آنجا بود و در منطقه انتهایی جشن می گرفت ، سپس برگشت و دست داد. [What transpired] قبل از بازی بی ربط است. ”

در حالی که هر دو مربی اتفاقات قبل و بعد از مسابقه را نادیده گرفتند ، اما نمی توان انکار کرد که Ravens پس از کنار گذاشتن دومین بازی متوالی و سومین بازی خود در چهار هفته ، تیم ناامیدی است. در طی باخت یکشنبه به تیتان ها ، کلاغ ها 173-129 جلو بودند ، در حالی که هنری با 29 بینی 133 متری از بالتیمور را شلیک کرد که این شامل بازی تاچ داون برنده در وقت های اضافه بود. لامار جکسون ، MVP حاکم ، نتوانسته برای ششمین بار در 10 بازی این فصل 200 یارد پرتاب کند. جکسون که نتوانست 60 درصد پاسهای خود را در روز یکشنبه تکمیل کند ، یک پاس هم به مارکیز براون ، اولین انتخاب تیم در درفت سال گذشته نداد. و در حالی که مارک اندروز برای 96 یارد و یک لمس دستی به پنج امتیاز رسید ، جکسون فقط 10 پاس برای 76 یارد به گیرنده های خود داد.

حتما بخوانید:
Texas A&M در مقابل LSU: نحوه تماشای جریان مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع فوتبال NCAA

جکسون با دلخوری گفت: “احساس می کنم مردم می خواهند ما ببازیم.” گفت بعد از بازی.

در همین حال تیتان ها برای حرکت توپ در هوا در برابر دفاع کلاغها مشکلی نداشتند. Ryan Tanehill 22 پاس گل داد ، از جمله دو تاچ داون ، زیرا خطای تنسی 26 قطره اول و در مجموع 423 یارد را به خود اختصاص داد.

Ravens باید با عجله جمع شوند ، زیرا آنها تنها چهار روز با جنگ برای شکرگذاری در پیتسبورگ برابر فولاد بدون شکست فاصله دارند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید