مایک تایسون و روی جونز جونیور: کارت جنگ ، نتایج ، نکات برجسته از نمایش PPV


گتی ایماژ

بعد از همه تبلیغات ، مایک تایسون و روی جونز جونیور بیشتر توجیه کردند. این جفت افسانه ها شنبه شب در یک مسابقه نمایشگاهی بین دو مرد 50 ساله در Staples Center به میدان رفتند. و در بیشتر موارد ، هیچ یک از آنها خیلی دور به نظر نمی رسید.

تایسون و جونز برای تساوی غیر رسمی اعلام شده توسط WBC توسط سه قاضی مشهور وی مبارزه کردند. 8 دور دو دقیقه ای به هر دو مرد زمان کافی داد تا احساس راحتی کنند و دامنه را به اندازه کافی پیدا کنند تا عمل هیجان انگیز شود ، در حالی که خطر جدی آسیب دیدگی هیچ یک از آنها را فراهم نمی کند. در مجموع ، این یک رویداد بزرگ ویترین با ظاهری جالب بود.

نمی توانید به اندازه کافی بوکس و MMA دریافت کنید؟ جدیدترین های دنیای ورزش های رزمی را از بهترین های کسب و کار کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق.

CBS Sports تمام هفته با بینش و تحلیل در مقابل نقشه با شما بوده است. پیش نمایش ها و نتایج نقشه را با صفحه ما در مرکز بررسی کنید.

نقشه نبرد ، نتایج

شمارش معکوس شمارش می شود
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
مایک ورابل و جان هاربو در مورد درگیری بین بازی Titans و Ravens بحث می کنند و می گویند که آنها با یکدیگر دست دادند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme