[ad_1]

mike-tyson-talk.jpg
USATSI

مایک تایسون و روی جونز جونیور قهرمان سابق وزن سنگین برای نمایش روزانه نمایش در هر نمایش یک میلیون دلار وثیقه می گیرند ، کمیسیون دو و میدانی ایالات متحده به ESPN گفت.

تایسون (50-6 ، 44 ناک اوت) ، که به عنوان یک حرفه ای در سال 2005 بازنشسته شد ، می تواند تا 10 میلیون دلار درآمد کسب کند ، طبق گزارشی از کوین یول از یاهو. بالامور 54 ساله که در سال 1986 به جوانترین قهرمان سنگین وزن در 20 سال گذشته تبدیل شد ، علناً اظهار داشت که تمام درآمد حاصل از بازگشت خود را به امور خیریه اهدا خواهد کرد.

جونز (66-9 ، 47 ناک اوت) می تواند در سه دور 3 میلیون دلار برنده شود. جونز 51 ساله که برای کسب عناوین در چهار بخش از جمله دسته سنگین وزن رقابت می کند ، در سال 2018 از مسابقات فعال کناره گیری کرد.

نمی توانید به اندازه کافی بوکس و MMA دریافت کنید؟ جدیدترین های دنیای ورزش های رزمی را از بهترین های کسب و کار کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق.

مسابقه نمایش شامل دو دقیقه دور زدن با دو جنگنده با دستکشهای بزرگتر از 12 اونس خواهد بود. کمیسیون ورزش کالیفرنیا همچنین اعلام کرد که هیچ برنده ای اعلام نخواهد شد و هیچ مبارزی واجد شرایط شرکت در حذفی نیست.

این نبرد اولین مسابقه PPV “Legends Only League” جدید تایسون است که انتظار می رود ستاره های بازنشسته ستاره ای در صورت موفقیت در همه ورزش ها شرکت کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر