مایک تایسون قبل از مبارزه نمایشی با روی جونز جونیور ، ماری جوانا سیگار می کشد.


دلهره آور

جدا از ساعت ها تمرین در پایان این رویداد ، مایک تایسون چگونه آماده مسابقه نمایشی خود مقابل روی جونز جونیور در روز شنبه شد؟ با کشیدن ماری جوانا.

تایسون پس از جنگ خیلی اعتراف کرد و افزود که حتی در اواسط کار خود ، قبل و در هنگام جنگ ماری جوانا سیگار می کشید.

به گزارش USA Today ، تایسون پس از قرعه کشی که با تساوی پایان یافت ، گفت: “گوش کن ، من نمی توانم سیگار را ترک کنم.” “من در طول جنگ سیگار می کشیدم. فقط باید سیگار بکشم ، متاسفم. من سیگاری هستم … هر روز سیگار می کشم. هرگز سیگار را ترک نکردم.”

تایسون و جونز برای یک تساوی هشت راند که با سه قهرمان سابق WBC مشخص شد ، مبارزه کردند. یو اس ای تودی گزارش داد ، انجمن داوطلب ضد دوپینگ ، تایسون و جونز را از نظر دارویی که قبل از جنگ باعث افزایش اثر می شود ، آزمایش کرد و ماری جوانا ماده ممنوعه ای نیست.

تایسون درباره عادت های ماری جوانا گفت: “فقط من هستم.” “این از نظر منفی تاثیری بر من ندارد. فقط اینکه من چه کار می کنم و چگونه هستم و چگونه خواهم مرد. توضیحی وجود ندارد. هیچ آغاز و پایانی وجود ندارد.”

در حالی که تایسون 54 ساله بود ، او ثابت کرد که می تواند در مقابل رقیب بوکس مقابل جونز جونیور باشد.

این آخرین باری نیست که تایسون را در رینگ می بینیم. وی گفت که علاقه مند به بازی برگشت با جونز جونیور خواهد بود ، در حالی که اضافه کرد که بدش نمی آید با بزرگترین سنگین وزن این ورزش روبرو شود ، مانند تایسون فیوری ، دونتای وایلدر و آنتونی جوشوا.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>