[ad_1]

هنگامی که از مایک تاملین خواسته شد آخرین باری را که پس از پیروزی پیتسبورگ استیلرز ناراحت بود به خاطر بیاورد ، پس از اینکه تیمش به سختی از تیم بسیار مجهز بالتیمور ریونز در روز چهارشنبه ، 19-14 عبور کرد ، نمی توانست پاسخ دهد. فولادی که یک اختلاف دو رقمی بود ، استیلرز که فقط سه شروع کننده بازی دیگر روز یکشنبه نبود ، تلاش کرد تیمی از Ravens را که بدون تعدادی از همکاران اصلی از جمله لامار جکسون ، مدافع خط حمله ، مارک اینگرام و جی مدافعان بود ، شکست دهد. در کنار مارک اندروز ، گیرنده ویلی اسنید ، فرماندهان تهاجمی مت اسکورا و پاتریک مک کارتی ، فرماندهان دفاعی براندون ویلیامز ، کاله کمپبل ، جاستین مادوبوایک ، جهاد وارد و بازیکنان خط خارج پرلن مک فی ، جیلون فرگوسن و.

تاملین گفت: “صادقانه بگویم ، من واقعاً از عملکرد امشب ناامید شده ام.” از طریق ویل گریوز از آسوشیتدپرس. “ما به اندازه کافی تلاش کردیم تا امشب برنده شویم ، همین.”

هنگامی که از او خواسته شد به طور خاص پاسخ دهد که کدام جنبه از پیروزی او را بیشتر ناامید کرده است ، تاملین از موقعیتی دریغ نکرد.

تاملین که تیمش چهارشنبه شب به 11-0 صعود کرد ، گفت: “او در هر سه مرحله بود” ، اگرچه هرگز با دیدن کنفرانس مطبوعاتی آن را درک نمی کنید. “ما مجبور نبودیم كه توپ را به طور م controlثر كنترل كنیم كه مجبور شدیم. پاس های قابل توجه زیادی را از دست دادیم ، پاس های بسیار توانمند و قابل تحقق بود. ما در بازی تیم های ویژه پلی آف قابل توجهی انجام ندادیم. واحد شروع ما به اندازه كافی خوب نبود. [expletive] توپ رو به بالا ما در لحظات حساس دفاع ، بازی بزرگ را واگذار کردیم. او نمی تواند آن را داشته باشد. آنها یک حرکت طولانی را به مالکیت قبل از نیمه وقت تبدیل کردند. غیر قابل قبول آنها در اواخر بازی 70 یارد دارند. غیر قابل قبول

“ما امشب خوش شانس هستیم. ادامه بردن خوب است. من اعتراف می کنم ، اما امشب اتفاق زیادی نیفتاده است که ما را به خاطر چیزی غیر از این افتخار یا هیجان دهد.”

همانطور که تاملین اشاره کرد ، گیرنده های فولادی در لحظات حساس چندین پاس را از دست دادند. این قطره ها به شدت کمک کرد تا پیتسبورگ فقط یکی از چهار دارایی خود را در منطقه قرمز به ثمر برساند. یكی از آن سفرهای بی نتیجه به منطقه انتهایی با بن روتلیسبرگر كه به عقب توس بووزر ضربه زد ، خاتمه یافت. و در حالی که روتلیسبرگر هنوز 71٪ از پاسهای خود را به اتمام می رساند ، اما به نظر نمی رسید تسلی خاطر زیادی برای توملین باشد ، وی وقتی از وی سوال شد که چه عواملی می تواند به سقوط منجر شود ، جواب خنگ ارائه داد.

تاملین گفت: “ما می مکیم.”

وقتی گزارشگری در مورد موفقیت بازی در حال اجرا پیتسبورگ با بنی اسنل در مالکیت نهایی بازی س askedال کرد ، تاملین از تعریف و تمجید خودداری کرد ، زیرا اسنل (همراه با نفر سوم از جیمز واشنگتن) اجازه داد پس از رسیدن کلاغ ها وقت کمتری به فولاد برسد پنج امتیاز

تاملین با بیان اینکه نگران رویکرد تهاجمی تیمش نیست (استیلرز 51 بار پرتاب کرد و 20 بار بدود) گفت: “این در مورد تلاش های بنی اسنل برای صادقانه بودن با شما کاملاً مثبت است.” “اما تعداد زیادی از افراد انسداد انسداد در نقطه حمله و مواردی از این دست وجود داشتند. این بیشتر نشان دهنده تلاش های فردی بنی اسنل است.”

اولین لمس بالتیمور توسط صدای ری ری مک کلود ایجاد شد. برخورد دوم ریونز در مرحله دوم موفقیت بزرگی بود که به ترکی مک سورلی ، مهاجم ذخیره اجازه داد پاس 70 متری را برای مارکیز براون تکمیل کند. در این میان فولاد بیشتر از تخلف برتر کلاغ ها بهره مند شدند. تنها استثنا در اواخر نیمه اول بود ، وقتی 39 قدم با هدایت رابرت گریفین سوم ، کلاغ ها را در موقعیتی قرار دادند که برتری پیدا کنند. بالتیمور اما وقتی نیمه اول گریفین نتوانست در منطقه نهایی با لوک ویلسون ارتباط برقرار کند ، خالی بیرون آمد.

علیرغم عملکرد خارق العاده تیم ، فولادی ها از چندین عملکرد فردی شدید برخوردار بودند. تی جی وات دو تا از سه گونی پیتزبورگ را جمع آوری کرد. تیم گریفین جو هادن فولادی ها را سوار کشتی کرد. اسنل ، با آرامش از جیمز کانر ، در مجموع 93 یارد را برای 19 لمس جمع کرد. JC Hassenauer ، که فقط 42 عکس در فصل منظم داشت قبل از چهارشنبه ، جای Maurkice Pouncey را پس از قرار گرفتن هشت بار مرکز Pro Bowl در ذخیره تیم / COVID-19 ساعت قبل از شروع ، پر کرد.

اگرچه این عملکردها قابل ذکر است ، اما تاملین می داند که تلاش های کلی تیمش در چهارشنبه شب در حدی نبود که برای پیشرفت به آن نیاز داشته باشند. در پایان ، فولادی ها فقط یک بازی از قهرمان دفاعی رئیس برای شماره 1 AFC جلوتر هستند. اگر بودب دوپری ، پیروز چهارشنبه ، لیگ قهرمانان اروپا را پاره کرد ، پیتسبورگ همچنین می تواند تلاش اضافی خود را افزایش دهد. فولادی ها 11-0 هستند اما همانطور که تاملین در بازی پس از بازی خود به صراحت گفت ، هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.

تاملین معتقد نیست که مشکلات پیتسبورگ ، در هر سه مرحله ، موضوعی نیست که باید روز دوشنبه ساعت 17:00 به واشنگتن منتقل شود. اگرچه ممکن است آنها Ravens را نادیده بگیرند ، اما انتظار نداشته باشید که فولادی ها در برابر تیمی از واشنگتن که با دو برد پیروزی به پیتسبورگ خواهد آمد ، همین اشتباه را انجام دهند.

“ما نیازی به کشف مجدد چرخ نداریم. این چیزی تغییر شکل دهنده نیست که باید اتفاق بیفتد. ما باید به جام تمرین کنیم و بهتر بازی کنیم وقتی وارد جام می شویم. بنابراین من انتظار دارم تیم ما دوشنبه شب بهتر بازی کند. ”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر