مایک تاملین از فولاد برای جاگوارها به عنوان یک تله: “ما یک تیم بزرگ ده نیستیم که با حریف MAC بازی کنیم.”


گتی ایماژ

پیتسبورگ استیلرز خود را به عنوان یکی از بهترین تیم های NFL معرفی کرده است ، زیرا برای اولین بار در تاریخ 87 ساله این حق رای دادن ، آنها در 9 بازی شکست نخورده اند. آنها تنها تیمی هستند که در لیگ بدون شکست باقی مانده اند ، زیرا دفاع پیتسبورگ یکی از بهترین ها در NFL است و بن روتلیسبرگر با برخی از سلاح های جوان خود مانند Chase Claypool و Diontay Johnson به سرعت شیمی را ایجاد کرد. در حالی که به نظر می رسد فولادی ها در سال جاری شانسی برای رسیدن به امتیاز 16-0 دارند ، مایک تاملین ، سرمربی تیم مراقبت می کند تا هر بازی را جدی بگیرد – بدون توجه به سابقه حریف.

این هفته ، فولادی ها به مصاف جکسونویل جگوارز می روند ، تیمی یک برد که توسط جیک لوتون ، تازه کار دفاعی بازی می کند. با این حال ، آنها طی چند هفته گذشته رقابت داشته اند ، بنابراین برخی این مسابقه را “بازی تله ای” برای فولادهای بدون شکست توصیف کرده اند. تاملین روز سه شنبه به خبرنگاران گفت كه چیزی به نام دام در NFL وجود ندارد ، زیرا هر تیمی توانایی پیروزی در هر هفته را دارد ، مهم نیست كه با كدام روبرو شود.

تاملین به NFferen گفت: “ما این ده تیم بزرگ نیستیم که این هفته در MAC حریف بازی کنیم.” “(جاگوارها) گروهی هستند که سعی می کنند الاغ ما را لگد بزنند.”

در حالی که جگوارس 0-2 با لوتون در مرکز قرار دارد ، جکسونویل در هر دو بازی گذشته خود دروازه را پوشش داده است. آنها در هفته 9 تنها با دو امتیاز مغلوب هیوستون تگزاس شدند و پس از آن با وجود خارج رقمی بودن دو رقمی ، با چهار امتیاز از گرین بی پکرز شکست خوردند. حداقل این تیم ثابت کرده است که می تواند بازی ها را نزدیک نگه دارد.

حتما بخوانید:
ستارگان NBA برای ابراز حمایت از کلی تامپسون پس از آخرین مصدومیت پا ، توییتر خود را باز کردند

اگر فولادی ها واقعاً نگران یک بازی تله ای بودند ، این احتمالاً دهمین بازی مقابل سین ​​سیناتی بنگال ها بود. جو بارو و شرکت در هفته 8 جدا شدند و تنسی تایتان را با 11 امتیاز منفجر کردند. خیلی ها برای پوشش هفت امتیازی در بنگال شرط بندی کردند ، اما فولادی ها مشکلی با حریفان خود نداشتند و آنها را با نتیجه 10 بر 10 شکست دادند. دفاع پیتسبورگ دو نوبت مجبور کرد و جنایت هرچه خواستند انجام داد. روتلیسبرگر 27 پاس گل از 46 پاس گل را برای 333 یارد و چهار بار انجام داد ، در حالی که JuJu Smith-Schuster ، Johnson و Claypool روزهای بزرگی را در میزبان داشتند.

احتمالاً برای شما سخت خواهد بود که فردی را پیدا کنید که ادعا کند جگوارها این یکشنبه باخت اول این فصل فولاد را به خود اختصاص می دهند ، اما خوب است که تاملین و تیمش روی حریفانی که با آنها روبرو هستند نمی خوابند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید