[ad_1]

با توجه به موارد دلخواه آینده NBA ، میلواکی باکس اکنون وضعیت بسیار متفاوتی دارد. پس از چندین فصل منظم غالب ، آنها در پلی آف در هر دو فصل گذشته سقوط کرده اند ، از جمله خروج بسیار شگفت آور از دور دوم حباب در این تابستان.

در این مرحله ، انتظارات زیادی از باشگاه وجود دارد و این احساس عمومی وجود دارد كه اگر بخواهند همچنان به عنوان مدعی قهرمانی جدی گرفته شوند ، باید خود را در فصل پس از فصل ثابت كنند. بعلاوه ، البته ، تمام وضعیت جیانیس آنتتوکونمپو وجود دارد – اگر او قبل از پایان مهلت 21 دسامبر تمدید سوپرماکس خود را امضا نکند ، تابستان سال آینده به عنوان بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد – و پیروزی در دراز مدت به میلواکی کمک زیادی خواهد کرد.

با توجه به شرایط ، می توانید به طور منطقی فرض کنید که تنها نتیجه قابل قبول در این فصل عنوان است. اما مایک بودنهولزر ، سرمربی باکس اینگونه نیست. بودن هولزر روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “تصور اینکه این فصل یک قهرمانی است یا یک شکست ، مطمئناً راهی نیست که ما به آن نزدیک شویم.”

واکنش فوری ، به ویژه طرفداران باکس ، شوکه کننده و ناامید کننده بود. برای یافتن صدها نظر در توییتر درباره چگونگی اخراج بودن هولزر لازم نیست خیلی جستجو کنید و جای تعجب نیست که چرا آنها چنین احساسی دارند. باکس در دو پلی آف متوالی عملکرد ضعیفی داشت و عدم توانایی یا عدم علاقه بودن هولزر در تنظیم سبک او در این شکست نقش داشت. شنیدن صدای او و انتظارات از روز 1 باید آزار دهنده باشد.

در عین حال ، این فقط یک سخنرانی مربیگری است و بودن هولزر احمقانه نیست. او مخاطرات را می فهمد و می داند که باکس باید در این فصل یک عنوان کسب کند یا حداقل به فینال برسد. اگر این کار را نکنند ، او احتمالاً شغل خود را از دست خواهد داد و ممکن است جانیس از بین برود. اگرچه ممکن است هواداران از جایگاه وی در کنفرانس های مطبوعاتی خسته شده باشند ، اما کار اصلی او این است که بیشترین بهره را از تیمش ببرد و به فشاری که از قبل احساس می کنند ، بیفزاید ، اما درخواست یک عنوان در رسانه ها به س helpالات کمک نمی کند.

در حال حاضر نگرانی های زیادی در مورد باکس وجود دارد ، اما مهمترین چیز نحوه عملکرد آنها در زمین است. اگر آنها بار دیگر در مرحله پلی آف درگیر شوند و بودن هولزر هنوز اشتباهات سبک و استراتژیک را مرتکب شود ، اهمیت این مسئله بسیار مهمتر از این است که آیا او اعتراف می کند که آنها باید همه چیز را ببرند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر