[ad_1]

marshawn-lynch-1400.jpg
USATSI

ورزشکاران افراد خرافاتی هستند. بسیاری از بازیکنان آیین های مبهمی دارند که قبل از بیرون رفتن از زمین در ورزش های مختلف در آنها شرکت می کنند. در طی بخشی از مکانهای Playton’s Places ، دونده سابق NFL ، Marshaun Lynch ، خرافاتی را که درگیر آن بود ، آشکار کرد: فیلمبرداری از هنری ، قبل از بیرون رفتن از زمین ، در تلاش برای آرام کردن اعصاب.

لینچ در این بخش گفت: “خرافات من این بود که شاید قبل از هر بازی شاید یک مزاح ، یک شوخی و نیم داشته باشم.”

وقتی منینگ از او خواست که مشخص کند این شلیک چیست ، لینچ پاسخ داد: “هنسی … منظورت چیست؟”

پیتون در روزهای بازی لینچ ، یک بار در رختکن Seahawks را ردیابی کرد. لینچ با خوشرویی جواب داد و گفت: “بار در کوله پشتی من است.”

لینچ همیشه چه در داخل و خارج از زمین کاملاً فردی بوده است که این تبادل نظر را عالی می کند. اگر لینچ قبل از هر بازی یک یا دو شوت بزند ، این به ندرت نشان داده می شود. او در سال 2014 به Seahawks کمک کرد تا Super Bowl را بدست آورد و در طول زندگی حرفه ای خود 10413 Yard Fast و 85 Touchdown را جمع آوری کند.

Pro Bowl سابق پس از 12 فصل حضور در لیگ پس از بازی با Seattle Seahawks در سال 2019 بازنشسته شد. Seahawks به دلیل مصدومیت سه مدافع عقب خود را از دست داده بود ، بنابراین سیاتل از خدمات لینچ استفاده کرد. در طی حرفه NFL ، این جانباز همچنین مدتی را با Oakland Raiders و Buffalo Bills سپری کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر