[ad_1]

کی بازی میکنه

Rice @ No. 21 Marshall

سوابق فعلی: برنج 1-2؛ مارشال 7-0

چه باید دانست

گله رعد و برق و جغدهای برنج مارشال مدتی را سپری کرده و بدون شک آماده بیرون رفتن در زمین هستند. Thunder Herd Home همچنان آماده می شود که راس را در ظهر ET در تاریخ 5 دسامبر در ورزشگاه Joan K. Edwards تسخیر کنند. مارشال با یک رکورد بی نقص 7-0 وارد مسابقه می شود.

وقتی سه هفته پیش 217 یارد بیشتر از حریف خود به عنوان مارشال به پایان برسانید ، مطمئناً نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد. همه چیز بر خلاف میانه میانه پیش رفت. Blue Raiders همانطور که با پیروزی 42-14 به میدان رفتند. مسابقه در پایان سوم تقریباً تمام شده بود ، در آن زمان مارشال برتری 42-14 را ایجاد کرد. QB Grant Wells آنها کار خود را انجام داد و علاوه بر بلند کردن 39 یارد به زمین ، در 37 تلاش پنج TD و 336 یارد را پشت سر گذاشت.

در همین حال ، رایس دو هفته پیش با افت متوسط ​​تگزاس متوسط ​​گرین روبرو شد و 27-17 سقوط کرد. هیچ کس بازی تهاجمی هجومی به جغدها نداشت ، اما از WR Austin Trammell و WR Jake Bailey نمره گرفت.

پیروزی مارشال آنها را به 7-0 رساند ، در حالی که شکست رایس آنها را به 1-2 رساند. گله تندر در سمت حمله توپ توپ است و با میانگین 37.43 امتیاز در هر بازی ، توپ است. خواهیم دید که آیا رایس راهی برای خلع سلاح آنها پیدا می کند.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه ساعت 12 ظهر ET
  • جایی که: استادیوم جوآن سی ادواردز – هانتینگتون ، ویرجینیا غربی
  • تلویزیون: ESPN بیشتر
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تاریخچه سریال

مارشال در تنها بازی این دو تیم در شش سال گذشته پیروز شده است.

  • 2 نوامبر 2019 – 20 مارشال در مقابل رایس 7[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر